Тренер "Спортлідера+": "З такою командою як "Енергія" будь-яка помилка може мати серйозні наслідки"

16 лютого 13:54
Переглядів: 183
футзал

Головний тренер хмельницького «Спортлідера+» поділився враженнями від матчу з львівською «Енергією».

- Результат матчу закономірний, - каже Віктор Мглинець. – Ми допустили надто багато помилок. А з такою командою як «Енергія» будь-яка помилка може мати серйозні наслідки. Зрештою, так і вийшло. Не можу не сказати про нашу реалізацію. При тих умовах, які у нас були, ми могли відкрити рахунок, а в іншому випадку його зрівняти. На жаль, не пощастило. Думаю, забракло майстерності. А в загальному усе закономірно.

- Коли «Енергія» зробила серйозний гандикап у рахунку, вірили, що цей матч ще можна врятувати?

- Футзал – такий вид спорту, де навіть перевага в три м’ячі не є завжди показником. Минулого року «Спортлідер+» вигравав у Львові з рахунком 3:0 і самі пригадуєте чим це все завершилося. При рахунку 0:3 дуже важливий той гол, який ми забили. 3:1 – це звісно не 3:0 і тим паче «гол в роздягальню».

-У другому таймі також мали момент для того, аби забити гол. При рахунку 3:2, можливо, гра б склалася по-іншому. Четвертий гол, який ми пропустили, надламав команду. Це зовсім необов’язковий гол. При напруженій боротьбі пропустити такий простий м’яч, звісно, неприємно.Попри це хлопці не опустили руки. Билися і старалися, однак клас «Енергії» дався взнаки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: