Тренер U-19 Андрій Тлумак: Зіграли так, як домовлялися

07 вересня 09:17
Переглядів: 59
U 19

Старший тренер юніорської команди «Карпат» Андрій Тлумак поділився враженнями від сьогоднішнього матчу у рамках шостого туру першості України сезону-2015/2016, в якому його підопічні на гостьовому полі обіграли (2:1) однолітків ФК «Олександрія».

Андрій Тлумак

«Перш за все хочу подякувати хлопцям за гру і привітати їх та вболівальників нашої команди з другою перемогою поспіль. Сьогоднішня зустріч підтвердила мої слова, які я сказав після поразки у гостях від «Дніпра» в четвертому турі, що ми почали прибавляти у рівні гри і потроху починаємо грати у той футбол, який тренуємо щодня на заняттях.

Перший тайм сьогоднішнього матчу з «Олександрією» – це краща 45-хвилинка нашої команди в нинішньому сезоні. Ми повністю переграли суперника, а особливо мене тішить той факт, що хлопці нарешті почали розуміти і робити саме те, що ми від них вимагаємо. Другий тайм вийшов трохи гіршим, але в цілому я задоволений сьогоднішнім матчем.

Перед цим поєдинком ми дуже багато працювали на полі, на теоретичних заняттях детально розбирали наші попередні ігри, тому й вдалося показати сьогодні хороший футбол.

Вже за чотири дні у нас черговий поєдинок – вдома з ужгородською «Говерлою». Часу на відновлення і підготовку до матчу із закарпатцями не дуже багато, але я вірю, що команда буде готова. Хлопці починають більш-менш ставати справжніми професіоналами і потроху розкривають свій потенціал. Тож я вірю, що все у нас буде гаразд і з цього колективу також достатня кількість гравців з часом перейдуть у основну команду клубу», – підсумував Андрій Богданович.