Тренер Усика та Кличка про поразку Ломаченка

05 березня 23:50
Переглядів: 1296
Василь Ломаченко

Тренер Володимира Кличка та Олександра Усика Джеймс Алі Башир прокоментував суботню поразку українського боксера Василя Ломаченка від мексиканця Орландо Салідо. Башир вважає, що Ломаченка занадто рано вивели на титульний бій.

"Для чого поспішати ? Ломаченко – молодий і дуже талановитий боксер, і я не розумію, навіщо діяти так, ніби в будинку пожежа? Результат бою Ломаченко – Салідо мені здається справедливим, навіть незважаючи на те, що Салідо мав бути оштрафований за його постійні удари нижче пояса. Але Ломаченко не задіював свою лівосторонню стійку, свою швидкість і боксерські навички настільки, наскільки міг і повинен був. Він дуже обдарований і сильний атлет, і його не повинен турбувати цей незначний крок назад. Хороші новини полягають в тому, що він знає, над чим йому потрібно працювати.

Безумовно, йому є, що освіжити в його тактиці та підході до боксу, і вірю, що йому це вдасться. Я, як і багато інших експертів, розумію, що йому потрібно трохи більше часу в профі, щоб пристосуватися до суперників з різними стилями і отримати досвід того, як впоратися з подібними труднощами. Необхідно внести деякі корективи, перш ніж стикатися з боксерами, подібними до Салідо. У дивізіоні Ломаченка є кілька серйозних хлопців, так що йому потрібно не поспішаючи просуватися вгору по сходах", - сказав Джеймс Алі Башир.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: