Тренер ватерполістів "Динамо" Ігор Зінкевич: Висновки робити ще зарано

06 лютого 15:15
Переглядів: 94
Ігор Зінкевич

Головний тренер ватерпольної команди львівського «Динамо», заслужений тренер України Ігор Зінкевич поділився своїми враженнями від стартової гри своїх підопічних у третьому турі Чемпіонату України, в якій динамівці з рахунком 11:3 обіграли збірну Київщини.

«У порівнянні з двома попередніми поєдинками проти нас у першому та другому турах київська команда помітно додала, в їхній грі є очевидний прогрес. Дається взнаки, що на відміну від нас, у них є можливість тренуватися у великому басейні. Вони добре себе показали і в перший день туру, коли в матчі з харківським «Слобожанцем» на рівних діяли два періоди. Рахунок 4:4 говорить сам за себе. Перш за все я б відмітив у їхній грі грамотні тактичні дії. На другу половину зустрічі, щоправда, їх не вистачило. Все ж у  них багато молодих гравців, яким по 18 – 20 років. Але в обох матчах кияни молодці – боролися, робили все, що могли. Думаю, в Одесі вони зуміють взяти очки.

Що ж до гри моїх підопічних, то в нас при підготовці до третього туру було чимало проблем. До традиційних, причиною яких є відсутність тренуватися на великій воді, додалися ще й проблеми, пов’язані зі здоров’ям. Майже усі хлопці за останні тижні перехворіли і в нас не було можливості проводити повноцінні тренування. А це не могло не позначитися на рівні нашої готовності. У першій грі це не відбилося на результаті – все ж рівень нашої команди та майстерність гравців значно вищі, ніж у суперника. Побачимо, як ми себе покажемо в матчах з головними конкурентами – харківським «Слобожанцем» та одеситами.

По першій грі я задоволений діями Грішина, Бегеня, Грищука, Дядюри, Мамєтьєва. Вони, до речі, й хворіли менше  за решту. Більш-менш задовільно зіграв Дубелір, а от Коноварту і Берднікову бракувало швидкості. Але ще раз наголошу, що висновки робити ще зарано – треба дочекатися і побачити, як зіграємо проти більш сильних опонентів», – розповів у післяматчевому коментарі Ігор Ілліч. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: