Тренер ВК "Динамо" Ігор Зінкевич: На нас налаштовувалися, як на збірну України

26 квітня 14:30
Переглядів: 721
Ігор Зінкевич

Головний тренер ватерпольної команди львівського «Динамо» Ігор Зінкевич поділився враженнями від участі команди в традиційному міжнародному турнірі у Польщі «Кубку Президента Островця-Свентокшиського».

«Їздили тренуватися. Наш президент не ставив завдання перед нашою командою обов’язкового виграти турнір. Хлопці мали завдання відчути велике ігрове поле та зрозуміти, які схеми ми маємо грати в офіційних матчах Чемпіонату України. Думаю, що це команді зробити вдалося.

Спочатку команда грала гірше, однак на другий та третій день турніру хлопці набрали кращу ігрову форму. В останній день ми обіграли поляків, які стали переможцями цього турніру.

В загальному враження від турніру дуже позитивні. Вважаю, таких турнірів повинно бути багато. Змагання пройшли на дуже високому рівні. Порівнюючи з минулим роком, усі команди стали на голову сильнішими. Гра та малюнок усіх команд мені сподобалися. Цей турнір нам дав багато. Великий плюс у тому, що ми взяли у ньому участь. За нашу команду дебютували двоє потенційних новачків: воротар Нестор Бабський та польовий гравець Денис Демоненко. Нестор грав на турнірі мало, тому якісь висновки про його гру робити рано. Денис грав більше. Йому наразі не вистачає спортивної наглості, дещо він виглядав скованим. Втім, це ми могли передбачити, оскільки грати на такому рівні перший раз йому буде важко. Для прикладу, Орест Джура уже з нами мав кілька виїздів на турніри, тому йому тепер набагато легше. Третю та четверту гру на турнірі у Польщі він відіграв добре. Реалізація гольових моментів у нього не найкраща, але ця проблема актуальна для кожного нашого гравця.

На нашу команду усі налаштовувалися, як на збірну України і на переможця минулорічного цього турніру. Звісно, приємно, що до нас було таке відношення, нас поважають. На перший матч турніру через серйозну затримку на кордоні ми затрималися на одну годину. Матч перенесли, однак наші гравці грали без розминки, з коліс – зразу у воду. Звісно, це дало про себе знати. Якби це були наші офіційні матчі, звісно б, ми б не їхали з «корабля – на бал».

Чим більше матчів ми граємо, тим більше досвіду здобувають наші гравці. Багато гравців його отримали. Побачили помилки, над якими потрібно працювати. Будемо їх аналізувати та робити висновки», – розповів Ігор Ілліч.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: