Тренер ВК "Динамо" Ігор Зінкевич: На таких іграх гравці ростуть

16 грудня 09:06
Переглядів: 70
Ігор Зінкевич

Головний тренер ватерпольної команди львівського «Динамо», заслужений тренер України Ігор Зінкевич поділився своїми враженнями від другої гри своїх підопічних у другому турі Чемпіонату України, в якій динамівці з рахунком 4:3 обіграли харківський «Слобожанець», свого головного конкурента в боротьбі за титул.

«Гра мені сподобалася і була хорошою зі сторони обох команд. Саме на таких іграх гравці ростуть – вони вчаться показувати увесь свій потенціал в самих важливих іграх, де вимагається давати результат. І коли б таких матчів було якомога більше, то майстерність команд загалом та окремих ватерполістів підвищувалася б значно швидше.

Коли ж аналізувати гру загалом, то я скажу, що жодна з команд не мала у ній переваги – поєдинок був абсолютно рівним упродовж усіх чотирьох періодів. А перемагає в таких матчах той, хто краще використає свої шанси. У таких іграх не буває дрібниць, тут кожна найменша помилка вилазить боком.

У нас вкотре мало що виходило у позиційній атаці. Але я вже втомився про це говорити – це наслідок того, що ми тренуємося у малому басейні. Через це у нас проблеми тактичного плану. І навряд чи щось зміниться до тих пір, доки не налагодяться у нас умови для повсякденних тренувань.

Нам довго не вдавалося закинути бодай один м’яч. Навіть не пригадаю, коли таке було востаннє і чи було взагалі, щоб ми зіграли половину матчу і нічого не забили. Але я вдячний хлопцям, що вони проявили характер і зуміли переломити хід гри. Вирішальним був момент, коли в третьому періоді ми програвали 0:2 і залишилися в меншості. Коли б пропустили і рахунок став 0:3, нам було б дуже важко. Але ми вистояли, а коли перехопили м’яч, то ще й самі забили. Тому перший гол Дядюри має подвійну ціну. Після цього ми хоча й програвали перед останньою чвертю, однак команда була спокійною і хлопці не сумнівалися, що усе ще можна виправити на нашу користь.

У заключні вісім хвилин ми вирішили зіграти пресинг і це принесло дуже швидко результат. Ми трохи ризикували, адже коли граєш пресинг, то зростає ймовірність вилучень. Зрештою, так і сталося – виграючи один м’яч (3:2), ми двічі поспіль залишалися в меншості, але не дозволили супернику реалізувати більшість. А потім самі забили в ситуації, коли вже ми мали зайвого гравця.

У заключні хвилини ми повністю контролювали гру, але Момот припустився помилки, тому в кінцівці довелося трохи понервувати. Однак до валідолу було далеко – в «Слобожанця» фактично не було жодного моменту, щоб закинути рятівний м’яч. Звичайно, радий перемозі, але ще раз наголошу, що гра була рівною»