Тренер ВК "Динамо" Ігор Зінкевич: Незважаючи на перемоги, думати є над чим

17 грудня 09:00
Переглядів: 66
Зінкевич

Головний тренер ватерпольної команди львівського «Динамо», заслужений тренер України Ігор Зінкевич поділився своїми враженнями від третього і четвертого поєдинків своїх підопічних у другому турі Чемпіонату України, в яких динамівці спершу розгромили збірну Київщини (12:0), а потім обіграли ВК «Одеса»–ОНМА (9:5).

«Поєдинок зі збірної Київщини запам’ятається перш за все тим, що ми зуміли виграти його на «0». Подібне у водному поло трапляється рідко. Але нам сьогодні це вдалося зробити. Звичайно, в кожній грі намагаєшся пропустити якомога менше. Однак завдання зіграти на «0» до матчу тренери перед своїми командами не ставлять – головне, більше закинути, ніж суперник і виграти гру, взяти очки.

До матчу ми сьогодні також про те, щоб взагалі не пропустити, не думали. Але коли після двох періодів рахунок був 6:0 на нашу користь, то ми під час великої перерви домовилися з хлопцями, що в захисті будемо грати максимально зібрано і що будемо старатися зберегти свої ворота «сухими». Так що можу тепер сказати, команда повністю виконала установку на гру – перемогла і при цьому не пропустила жодного голу. Відзначу, що напевне найважче завдання стояло перед нашим молодим воротарем Олегом Равриком. Адже поставивши таке завдання, ми фактично позбавили його права на помилку. Що ж, приємно, що він з ним впорався.

Стосовно ж матчу з командою Одеси, то в суперника після ранкового поєдинку із «Слобожанцем» на нас уже не було сил. Вони хотіли, але було видно, що не пливуть. А коли команда не пливе, то виграти у водному поло не можливо. Тому в нашій перемозі я не сумнівався ні на мить, навіть коли була нічия – 2:2. Ну а той факт, що третій і четвертий періоди завершилися внічию, говорить лише про серйозні недоліки наших гравців у плані налаштування на боротьбу в кожній грі від першої секунди до останньої.

Необхідно на повну потужність грати увесь матч – це ознака професіоналізму. А наші гравці грають з стовідсотковою самовіддачею лише тоді, коли рахунок хиткий. Коли ж вдається відірватися від суперника на кілька м’ячів, вони тут же дають слабинку – починається вальяжна гра. Звідси й стільки помилок, особливо при реалізації моментів. Ми повинні забивати не менше півтора десятка голів, але до цього показника ми поки що не дотягуємо. Напевне треба буде придумати нову систему нарахування преміальних. Наприклад, нараховувати її не лише за виграш матчу загалом, а кожного періоду також. Відповідними будуть і штрафи. Тобто кожну чверть розпочинати з рахунку 0:0. Можливо, тоді хлопці будуть нарешті грати увесь поєдинок – від першого свистка до останнього. Як бачите, незважаючи на перемоги, думати є над чим», – підсумував у післяматчевому коментарі Ігор Ілліч.