Тренер ВК "Динамо" Ігор Зінкевич: Особливих претензій до гравців у мене немає

14 листопада 12:00
Переглядів: 134
Ігор ЗІНКЕВИЧ

Головний тренер ватерпольної команди львівського «Динамо», заслужений тренер України Ігор Зінкевич поділився враженнями від гри своїх підопічних проти харківської команди НТУ «ХПІ» – ШВСМ, в якій динамівці здобули впевнену перемогу з рахунком 15:8.

«Головне, що виграли, взяли три очки і без втрат повертаємося додому. Що ж до останньої гри, то вона залишила неоднозначне враження. На відміну від попередніх матчів, сьогодні я не керував грою команди. «Віддав» усю повноту тренерської влади Олексію Шведову, який є у нас граючим тренером. У нього професійна травма вуха і не так давно йому зробили операцію. Наразі заходити у воду йому ще не можна, тому Олексій цього разу поїхав з нами на тур лише, як другий тренер. А на останній поєдинок ми його тимчасово зробили в. о. головного – нехай потрохи набирається тренерської практики.

Я ж усю гру дивився з верхніх рядів трибун і скажу, що зверху і з бортика гра сприймається по-різному. Зверху краще видно увесь тактичний малюнок гри команди, тут помічаєш ті помилки, які не видно, коли ти знаходишся поряд з водним майданчиком, на бортику басейну. Я сьогодні зробив чимало поміток у своєму робочому зошиті – буде про що поговорити на розборі матчів удома. Треба буде все спокійно переглянути, проаналізувати і внести певні корективи як у гру команди, так і в тренувальний процес. У майбутньому, напевне, тепер буду частіше практикувати цей метод – дивитися гру зверху.

По нинішній грі скажу, що в цілому ми впоралися з установкою. ХПІ є командою одного гравця, але сьогодні ми особливо йому розкидатися не дозволили, хоча свої три м’ячі Однолєтков таки забив. Але тут треба врахувати, що це був останній матч туру – ми одразу повели в рахунку і в принципі контролювали гру від самого початку і до фінальної сирени. Не сумніваюся, треба було б – ми додали б у грі. Тому особливих претензій до гравців у мене немає. Шкода лише, що Андрій Коноварт захворів і фактично не грав. Але нічого, попереду ще багато матчів – і він, і решта гравців матимуть ще нагоду себе проявити», – підсумував у післяматчевому коментарі Ігор Ілліч.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: