Тренер ВК "Динамо" Ігор Зінкевич: Рахунок на нашу користь міг бути ще більшим

04 березня 11:30
Переглядів: 61
Ігор Зінкевич

Головний тренер ватерпольної команди львівського «Динамо», заслужений тренер України Ігор Зінкевич поділився з IA ZIK враженнями від гри своїх підопічних проти ВК «Одеса»–ОНМА, в якій динамівці здобули впевнену перемогу з рахунком 13:5.

«Виграли ми досить впевнено, але рахунок на нашу користь міг бути ще більшим. Однак у першому періоді ми наробили надто багато помилок, як при завершенні атак, так і в обороні. Незрозумілі втрати м’яча дозволяли одеситам створювати гольові моменти. Один з них вони реалізували. Добре, що не забили пенальті – Волончук зіграв дуже добре не лише в тому епізоді, а й в інших також. Зрештою, один пропущений м’яч за два періоди – хороший показник, особливо, коли врахувати ту кількість небезпечних моментів, що мав суперник. А от до його дублера в мене є претензії. Раврик, який так само стояв два періоди, пропустив один кидок з дальньої відстані, а в одному епізоді віддав неточну передачу і одесити забили зі швидкої контратаки, маючи зайвого гравця в атаці.

Сьогодні у нас вперше в офіційному матчі зіграв Орест Джура, якому повних лише 15 років. Загалом його діями я задоволений. Зіграв він непогано та ще й один м’яч закинув. Потроху відновлює форму і Шведов, який пропустив значну частину сезону через проблеми з вухом.

Окрім того добре, що повернувся у гру один з наших лідерів – захисник Мамєтьєв. Свій гол він щоправда не забив, але треба зважити, що він грав практично без тренувань. Останні десять днів займався за індивідуальною програмою, а в загальній групі не тренувався. Не зовсім здоровий і Дядюра, але його три голи напередодні матчу з «Слобожанцем» обнадіюють», – сказав у післяматчевому коментарі Ігор Ілліч.

За матеріалами: zik.ua