Тренер ВК "Динамо" Ігор Зінкевич: Установку на гру команда виконала

13 листопада 10:30
Переглядів: 74
Зінкевич

Головний тренер ватерпольної команди львівського «Динамо», заслужений тренер України Ігор Зінкевич поділився з IA ZIK враженнями від гри своїх підопічних проти ВК «Одеса»–ОНМА, в якій динамівці здобули впевнену перемогу з рахунком 12:4.

«Коли відверто, то я очікував від одеської команди більшого. Не скажу, що ми їх побоювалися, але налаштовувалися на більший супротив, ніж це сталося в реальному житті. Можливо, дався взнаки той факт, що команді Георгія Махарадзе в один день випало грати з обома лідерами. Зранку вони зіграли з харківським «Слобожанцем» і скажу відверто, мені одесити в тому матчі дуже навіть сподобалися.

З нами вони зіграли слабше. Напевне, далася взнаки втома – після важкого і напруженого протистояння з «Слобожанцем» молоді одесити не змогли повністю відновитися. Вони практично з нами провалили перший період, в якому ми мали повну перевагу. Забили ми три голи – це не мало, але й не багато. По тому, як розвивалися події у першій чверті, ми мали закидати принаймні у два рази більше.

Але у двох наступних періодах суперник виявив не лише хороші бійцівські якості (зціпив зуби і почав чинити гідний опір), а й місцями демонстрував непоганий рівень гри. Звичайно, команда в Одеси молода, тому їй бракує не тільки класу, а й досвіду – та й загалом вони ще частенько грають у так зване дитяче водне поло, але потенціал у них є. Їм би одного, а краще двох досвідчених гравців хорошого рівня і тоді б у них була цілком боєздатна команда.

Що ж до гри моєї команди, то установку хлопці виконали. Так, у нас ще є проблеми з позиційною атакою, але вже сьогодні ми в цьому компоненті виглядали значно краще, ніж, для прикладу, в перший ігровий день туру. Загалом же я задоволений і результатами, і рівнем нашої гри. Тепер треба добре зіграти в останньому матчі з ХПІ, взяти три очки і можна буде повертатися додому», – сказав у післяматчевому коментарі Ігор Ілліч.