Тренер ВК "Динамо" Ігор Зінкевич: Виграли виключно за рахунок класу

11 листопада 12:00
Переглядів: 86
Ігор Зінкевич

Головний тренер ватерпольної команди львівського «Динамо», заслужений тренер України Ігор Зінкевич поділився з IA ZIK своїми враженнями від стартової гри своїх підопічних у новому Чемпіонаті України, в якій динамівці з рахунком 11:3 обіграли ВК «Маріуполь».

«Тішить тільки той факт, що виграли. Рахунок також ніби хороший. Але треба визнати, що у нас не було малюнку гри – того, який хочеться бачити. Чому не зіграли так, як можемо? Причин багато. Почнемо з того, що ми на автобусі подолали понад 1000 км. Відстань чимала, а їхати довелося по українським дорогам. Скажу вам, що траса Київ – Дніпродзержинськ, це щось і з чимось. Після такого автопробігу треба пройти кількаденний курс реабілітації, а не грати офіційні матчі чемпіонату країни.

Позначилося на грі й те, що початок нашого матчу призначили аж на 21:30. Я казав, що це не нормально – в такий час організм вже готується до сну, а тут йому доводиться виконувати важку фізичну роботу. От і вийшло, що нам забракло свіжості – усі гравці без винятку виглядали так, ніби вони грають з гирями на ногах.

Не можна забувати й про те, що вдома ми тренуємося в малому, 25-метровому басейні, а ігри чемпіонату проводимо у великому. Зрозуміло, що нам необхідно адаптуватися до «великої» вони. Ми приїхали до Дніпродзержинська в понеділок ввечері і одразу ж провели тренування. Хоча після такої дороги в 1000 км назвати це тренуванням важко – це швидше нагадувало купання і відмокання у воді.

Але є й речі, які мені сьогодні не сподобалися у моїх гравців і тут вже жодних пояснень бути не може. Перш за все треба сказати про недоналаштування команди. Склалося враження, що ми вийшли на гру, а в голові кожного впевненість, що виграємо не менше, ніж 20:0. А команда «Маріуполя» взяла і  дала бій. Хлопці у них молоді, розуміли, що шансів мають мало, а тому втрачати нічого – от вони й вирішили протиставити майстерності бажання і самовіддачу. І вийшло у них це зовсім не погано. У деяких компонентах, перша за все маю на увазі бійцівські якості, вони виглядали краще. Але їм забракло досвіду і виконавської майстерності. Ми ж виграли виключно на класі гравців і організації командних дій. 

З самого початку матчу ми грали пресинг і це зіграло вирішальну роль. У другій половині «Маріуполь» вже втомився і з кожною хвилиною їм ставало все важче чинити опір. Але ще раз наголошу, у мене багато претензій до кожного гравця. Подивимося, як буде в наступній грі – проти «Слобожанця». У харків’ян без належного налаштування виграти не можливо», – розповів у післяматчевому коментарі Ігор Ілліч.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: