Тренер ВК "Слобожанець" Сергій Колточихін: "Ми недооцінили воротаря "Динамо"

14 липня 17:48
Переглядів: 169
Сергій Колточихін

Завершальна гра за Кубок України-2015 між ватерполістами львівського «Динамо» і харківського «Слобожанця» очікувано виявилась напруженою та емоційною не лише для вболівальників. Емоційний запал був настільки гарячим, що під час матчу отримав червону картку другий тренер «Слобожанця» Сергій Столяров. Виявляється, і таке буває...

Головний тренер «Слобожанця» Сергій Колточихін вважає, що харків’яни недооцінили воротаря динамівців – Дениса Волончука. На його думку, саме завдяки зусиллям голкіпера «чаша терезів була на стороні львів’ян».

Ще однією слабкою стороною своєї команди Сергій Колточихін називає «відсутність взаєморозуміння» між гравцями. А все через те, що у харків’ян не було можливості належно підготуватись. Як наслідок, у грі не вистачило спільних комбінаційних дій, що не могло не позначитись на результаті.

Тренер «Слобожанця» планує посилювати команду за допомогою молодого покоління гравців з Харкова.

«Водне поло омолоджується через фінансові труднощі, – говорить він. – Напевне це не дуже добре, бо досвідченні гравці можуть грати і до 30 років. Але ми будемо зосереджуватись на підготовці тих кому від 16 до 18 років».

Не варто забувати, що львів’яни грали в себе вдома, а це звісно не могло не позначитись на успіхах команди. Хоча, відомо, що на господарів ігор лягає додатковий тягар іншого роду. З цим погоджується і Сергій Колточихін.

«Говорять, що вдома й стіни допомагають, – каже він. – Але з іншої сторони на місцевих гравців спричиняє тиск очікування перемоги вболівальниками. На гостей атмосфера не давить, а на плечах господарів завжди відповідальність. Я вважаю, що для перемоги у всіх нас були рівні умови». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: