Тренер збірної: "Ломаченко і Усик погано підтримують Україну"

22 листопада 14:27
Переглядів: 470
сосновський

Головний тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський розкритикував Олександра Усика та Василя Ломаченка у відсутності патріотизму і пасивному ставленні до ситуації на батьківщині обох бійців.

- Хочеться подякувати Володимиру Кличку у за те, що присвятив свою перемогу воїнам, які зараз на війні. Багато спортсменів публічно висловлювали свою позицію стосовно анексії Росією нашого Криму та війни на сході, але більшість наших топових боксерів якраз залишалися в тіні.

Наприклад, Саша Усик останнім часом заявляє, що він «поза політикою», не висловлювався на підтримку України й Вася Ломаченко. Це — неправильно. Кличко ж на такому ринзі, коли всі камери світу ввімкнені, чітко заявив про свою громадянську позицію. І, повірте мені, бійцям такі слова підтримки вкрай необхідні, вони їх особливо підбадьорюють.

Країна може бути успішною, коли в ній кожен професійно виконуватиме свою справу. Володя, як і інші боксери, прославляє нашу державу на ринзі. Вони часто за неї проливають піт і кров. Але це не порівняти з тим, що роблять воїни, віддаючи за Батьківщину своє життя. З тим, як мужньо вони відбиваються в донецькому аеропорту чи на передовій Луганська та Донецька. Саме так, як Кличко, діють справжні спортсмени-професіонали та громадяни»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: