Тренер збірної Словенії Сречко Катанец: Фаворити не завжди перемагають

14 листопада 09:30
Переглядів: 2985
Сречко Катанец

Головний тренер збірної Словенії Сречко Катанец відповів на питання журналістів на передматчевій прес-конференції, присвяченій першому матчу плей-оф до Євро-2016 проти збірної України.

– Добрий вечір! Зараз ми тут: зібрані і здорові! Можна сказати, що команда готова до матчу з Україною.

– Ви вже встигли вивчити суперника? Переживаєте перед матчем?

– Немає ані сумнівів, ані переживань, але адреналін робить своє. Ми знаємо, що Україна – кваліфікована команда, але шанси перед матчем рівні – 50 на 50. Думаю, на чемпіонат Європи вийде той, хто буде хоробрішими.

– Як багато думаєте про матчі 1999 року? Цього разу снігу не буде...

– Не хочу навіть відповідати на це питання. Пора вже забути про ті матчі. Вони не мають ніякого відношення до сьогоднішнього протистояння!

– Порівняйте свою команду зразка 1999 року з нинішнім складом. Що Ви думаєте про Україну: як змінилася наша збірна за ці роки?

– Не хочу порівнювати – футбол може кардинально помінятися навіть за місяць. Україна – хороша команда, яка грає в компактний футбол. Так, зараз у вас немає Шевченка та Реброва, але є Ярмоленко і Коноплянка – ці гравці теж дуже небезпечні. Завтра буде вирішуватися частка тільки першої половини протистояння, тому я сподіваюся, нам буде супроводжувати удача.

– Яку гру Ви очікуєте від збірної України?

– Якби все було так просто, то футбол б не був таким цікавим. Навіть фаворити не завжди перемагають.

– Перед плей-оф 2009 року прем’єр-міністр пообіцяв почистити бутси гравця у разі виходу на чемпіонат світу – свою обіцянку він дотримав. Що він обіцяв в цей раз?

– Я не читаю подібну пресу. Якщо він щось і обіцяв, то я про це не знаю.

– Який стан Роберта Беріча? Яке значення для вашої команди має Самір Ханданович?

– Ханданович – першокласний голкіпер, про це говорить його гра. Що стосується Берича, то мені шкода кожного гравця, який травмується. Його відсутність вплине на гру.

– Словенія не раз втрачала перемоги у своїй групі, наприклад, у матчі зі Швейцарією. Чому вашу команду супроводжують такі проблеми?

– У тій зустрічі помилялися і ми, і швейцарці. Але ми досить добре провели поєдинок проти швейцарців. Якщо ми зможемо завтра зіграти так само, Україні буде дуже важко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: