Тренер збірної України: "Кличко все зробив правильно і красиво"

29 квітня 07:37
Переглядів: 1172
Сосновський

Тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський поділився своїми враженнями від бою Володимира Кличка і Алекса Леапаї.

Звичайно, мені бій сподобався. Володимир все робив правильно, дуже грамотно. У нього передня рука хороша була. Мені іноді прикро, коли говорять, що Леапаї слабенький боксер. Ну, а який боксер Бойцов? Всі кажуть - сильний. А що Леапаї зробив з Бойцовим, всі знають. А Кличко, що зробив з Леапаї? Ось і весь сказ...

Володя зараз найсильніший у світі, і звичайно, він був фаворитом. Але Леапаї готовий був боротися з Кличком, він завоював це право. Просто Лієпаї боксер однієї якості, Вололя - іншої. І у всьому він сьогодні кращий: і в техніці, і за фізичним станом. Він досвідчений боксер, він вміє підводити себе до боїв, у нього своя система підготовки.

Звичайно, Кличко вів бій обережно. Було кілька моментів, коли Леапаї серйозно так маханул, тому що він такий напористий, жорсткий боксер. Але Кличко розбив його своїми джебами, добре потрапляв в голову, пару раз справа приклався. І коли він був абсолютно готовий - він зробив вирішальний удар.

Але тут палиця з двох кінців. Якщо він виходить і нокаутує суперника на перших секундах всі починають кричати, що це нецікаво, мовляв, йому завідомо мішок підсунули.

А коли він виграє в пізніх раундах, то теж незадоволені, мовляв, тягнув.

Зараз він зробив так, як він зробив. Для мене він зробив усе правильно і красиво. Я пишаюся, що в Україні є такий боксер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: