Тренер збірної України про поразку "Українських отаманів" від Команди Росії

02 квітня 08:29
Переглядів: 5562
сосновський

Головний тренер збірної України з боксу Дмитро Сосновський прокоментував поєдинок «Українських отаманів» зі збірною Росії, в якому українці поступилися з рахунком 4:1.

«Я думаю, що якщо ми і заслуговували поразки, то, як мінімум 3:2, тому що Корнєєв не програв бій ніяк. Не знаю, як вони там судять, як вважають. Якщо у бою Митрофанова ще можна погодитися, то тут... Я б сказав, що Міті потрібно було більш додавати. Адже ясно, що б'ємося на виїзді, а Чеботарьов - хороший боксер. Був рівний бій.

Моя особиста думка: перемога Росії мала би бути не розгромна 4:1, а 3:2, як мінімум. Я знав, що буде важко, тому що сьогодні, на жаль, боротьба не тільки спортивна. Ясно, що це вже політика.

 Якщо росіяни вважають себе такими сильними боксерами, такою сильною командою, то навіщо ці торги, заяви, що вони не хочуть їхати в Київ? Україна ж спокійно поїхала в Москву, ніяких проблем не було. Потім, коли запропонували нейтральну територію, то росіяни відмовилися боксувати і в Лондоні, і в Мінську. Чого бояться росіяни? Якщо ви така сильна команда, то сказали б, що нам все одно, дві зустрічі проведемо в Україні!

Я ніколи собі не дозволю говорити, що російська команда - слабка. Ні, це хороші боксери, там працюють прекрасні тренери, Росія дійсно боксерська держава, її не можна порівнювати і по фахівцях, і з відбору хлопців ні з ким. Там багато талановитих хлопців. І те, що сьогодні Чеботарьов - хороший боксер, це ніхто не ставить під сумнів.

Але якщо Корнєєв класний боксер і він виграв бій, так віддайте йому перемогу! Які проблеми? Для мене бій Митрофанова і Чеботарьова - дуже рівний бій, місцями один краще, місцями інший, але Чеботарьов - господар. Щоб виграти, потрібно бути на три голови вище. Але як повинен вигравати Корнєєв? Хіба що укласти Тищенка, щоб був нокаут, тоді йому віддадуть перемогу. Весь світ дивиться, що Корнєєв перший раунд виграє взагалі без звуку, а 10:9 віддають проти нього. Як так можна? Або останній раунд... Там вже Тищенко не бив, він відмахувався. І все одно двоє віддають йому раунд 10:9. Це ж навіть не український боксер, він білорус.

Для мене ситуація з Буценко та Берінчиком взагалі незрозуміла. Я б за такий бій їх вилаяв серйозно. Буценко - він же серйозний боксер, досвідчений боєць. Я не можу говорити про систему підготовки, про його функціональних якостях, про те, як він дихає, я говорити не можу. Я не перебуваю всередині команди. Але мені кинулася в очі психологія. Він чисто психологічно програв. Він не спрацював. Він повинен бути воїном. Ось вийшов 20-річний Дусматов з Узбекистану, маленький хлопчик, але він поводився на ринзі, як воїн з великим серцем, який б'ється за команду. Коля ж поводився незрозуміло, падав, спотикався, відвертався, бив - не бив, гладив. Було пару моментів, коли він виглядав, як Коля. Але він же досвідчений боксер, тим більше у нього непоганий рейтинг в ВСБ. Треба себе гідно вести, готуватися до цих боїв і проявляти себе, або взагалі не виходити.

 Дениса Берінчика в характері ніколи не дорікнеш, але він хороший, коли він хороший. Його кращі бої були на ЧС-2011 в Баку. Тримався він непогано і на рівні спрацював в Лондоні. Але те, що він показує після Олімпіади - для мене це не бокс. Він, на жаль, після ОІ не був ні на одному навчально-тренувальному зборі. З різних причин. То він відразу пішов у це ВСБ, то він хворів. Я бачив його на Універсіаді, на чемпіонаті України. Це заслужений майстер спорту, має бути рівень боксу, на класі потрібно працювати!

От якщо взяти бій Міті Митрофанова і Чеботарьова, то деякі місця у Чеботарьова мені дуже подобалися, він на класі спрацював, десь розгорнув, десь зустрів правильно Мітю, це те, що не виходило у Митрофанова.

І ось так повинен боксувати Беринчик, на рівні, на класі, а не на характері. А він хоче весь час на характері. А помилок багато. Ноги весь час відстають, руки летять - виходить не бокс, а боротьба. Робота передньої руки, обманні рухи, фінти - цього взагалі немає. Є якась брудна бійка, боротьба. Половину часу бореться, половину боксує. Тут ще судді можуть давати попередження. Тому багато помилок. А якщо говорити про функціональну підготовку... Коли я йому секундував, я завжди говорив: «Постарайся свого супротивника посадити на кулак», тобто, щоб всі удари приходили в ціль. У п'ятому раунді більш-менш так було, і судді законно віддали п'ятий раунд йому. Якби він це робив з першого раунду, а не мостився, кидався, боровся, то він би переміг.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: