Тренер збірної України з боксу - про бій століття

02 травня 21:20
Переглядів: 400
Сосновський

Стаття розміщена в рамках блогу : Бокс - новини та відео боксерських поєдинків

Головний тренер збірної України з боксу львів'янин Дмитро Сосновський зробив свій прогноз на результат майбутнього мегафайту, учасниками якого на рингу MGM Grand в Лас-Вегасі стануть Флойд Мейвезер і Менні Пакьяо.

«Багато фахівців схиляються до того, що виграє Мейвезер. Але що стосується мене, то я буду вболівати за Пакьяо - він трудяга. При тому те що, Бог дав Мейвезеру великий талант, він для мене виглядає трохи вітряним, «понтово»

А Менні більш працьовитий. Мейвезер хвалиться, скільки він доларів зібрав, показує, як він їх на тачці вивозить, а Менні допомагає своїй країні, допомагає бідним людям, видно його людські вчинки. Він ближче для мене і як спортсмен, і як людина.

Може бути, у нього набагато менше таланту, ніж у Флойда, але він добився всього завдяки складній роботі. Він провів поєдинки в різних вагових категоріях, проходив через все це.

Як до спортсмена і людини у мене більше поваги до Менні і я, звичайно ж, хотів би, щоб він переміг. Але я більше схиляюся до думки фахівців, що все-таки Мейвезер його за рахунок своїх якостей і таланту зможе здолати. Ринг є ринг. Думаю, що переможе Мейвезер, але вболіватиму за Пакьяо.

Чи буде в цьому бою нокаут? Мені складно передбачити, тим більше, коли боксують такі майстри, як Менні і Мейвезер. Але все-таки, я не думаю, що бій завершиться достроково».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: