Тренер жіночої збірної України: Не сказав би, що нічия з Румунією у Львові це катастрофа

23 жовтня 09:15
Переглядів: 90
Рева

Головний тренер національної жіночої збірної команди України Володимир Рева прокоментував нічию із командою Румунії з рахунком 2:2 у матчі кваліфікації чемпіонату Європи 2017 року.

-  Найголовніший аспект, який неякісно виконала наша команда у цій зустрічі – контрвипади команди суперниць. Румунія реалізувала дві контратаки і досягла хорошого для себе результату. Контроль гри був за нами. Особливо у другому таймі. Нам це вдалося за рахунок швидкостей та пресингу на половині поля суперниць. Вийшли вперед і треба було дожати гру до перемоги. Але рахунок, мабуть, відповідає тому накалу, який був на полі.

-  Під кінець матчу було багато боротьби, у результаті чого Апанащенко залишила поле через пошкодження. Що з нею сталося?

-  Уся справа в її функціональному стані. Бажано, що він був кращим. Дарія почувається не дуже добре. Хоча слід зазначити, що вона віддавала усі сили та емоції боротьбі.

-  Колега зі збірної Румунії сказав, що нічия у цьому матчі рівноцінна перемозі для його підопічних. Наскільки цей результат є невдалим для збірної України?

-  Не сказав би, що це катастрофа. Це тільки початок відбіркового циклу. Але для суперника цей рахунок є більш комфортним, ніж для нас. Боротьба тільки починається.

-  Було видно, що у першому таймі гра була дещо тягучою, не було швидкого переходу з півзахисту в атаку. Чи не турбує Вас цей факт перед матчем з Францією?

-  Це була гра з Румунією. Матч із француженками буде зовсім іншим. Порівнювати їх не має сенсу.

-  Які думки з приводу майбутнього поєдинку проти Франції? Як їм протистояти?

-  Франція є Франція. Механізм вирішення очкового запасу для нашої збірної у цій зустрічі - гра «другим номером» із використанням зустрічних атак.

-  Чому Ви обрали Романенко на позиції лівого атакувального півзахисника замість Овдійчук? І чому українки не грали агресивніше в атаці в останні десять хвилин?

-  Романенко успішно грає у "Сувоні", має потужну пресу і кваліфіковано проводить матчі за свій клуб. Чому не грала Овдійчук? Це стосується жіночого здоров’я. Останні десять хвилин можна було зберігати рахунок і необов’язково було іти вперед і забивати третій гол. Але, на жаль, ми пропустили контратаку.