Тренер жіночої збірної України Володимир Рева: Треба брати очки, які можливо брати

28 жовтня 18:04
Переглядів: 105
рева

Головний тренер національної жіночої збірної команди України з футболу Володимир Рева прокоментував поразку своїх підопічних від збірної Франції у відбірковому матчі Євро-2017, який завершився з рахунком 0:3.

– Коментар короткий – клас є клас. Треба свідомо відноситися до цієї складової. Важко грати без м’яча. Суперник контролював гру. Ми готували зустрічні контрвипади, але нашим гравцям складно було робити якісні передачі. Суперник мобільно перекривав усі зони.

– Кого Ви могли б виділити в українській збірній? Наступні матчі збірної України будуть вже у 2016 році. Як вважаєте, у матчах з якими командами нам необхідно брати очки?

– З усіма збірними треба брати очки, тому що рівень нашої команди та наступних наших суперників – Греції, Албанії, Румунії – дозволяє на це розраховувати. Сьогодні була досить командна гра. Дебютантом була Апанащенко у якості капітана. Формується нова історія, новий колектив. Виділив би командний дух нашої команди.

– Які висновки Ви можете зробити після двох матчів із Румунією та Францією?

– Треба брати очки, які можливо брати. Треба проводити селекцію та набір гравців, які можуть це робити. Ми маємо використовувати усі вікна ФІФА та УЄФА, аби формувати командну гру для досягнення результату.

– Така гра і невдалий результат – сьогоднішні реалії співвідношення сил між Україною та Францією?

– Такі реалії. Порівнювати професіональний жіночий футбол України і Франції дуже важко. Але треба рухатися у той бік і дивитися, як побудована робота наших суперників.

– Чи розраховуєте Ви на Пекур у наступних матчах збірної України? Ви вирішили змінити ветерана української команди у другому таймі…

– Пекур відновлювалася протягом трьох останніх тижнів. Сьогодні вона грала за рахунок свого характеру і досвіду, робила речі на полі ті речі, які були необхідні для нашої збірної. У неї є запал і бажання передавати свій досвід молодим гравців, тому ми розраховуємо на неї у подальшому.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: