Тренеру львівської "Галичанки" Анжелі Савченко – тридцять!

06 квітня 20:27
Переглядів: 455
Савченко

Сьогодні, 6-го квітня, вітання з нагоди 30-го дня народження приймає другий тренер гандбольної «Галичанки» Анжела Савченко.

Анжела Олегівна дебютувала в якості тренера Суперліги у липні 2016 року. І хоча  приєдналася до  «Галичанки» лише нещодавно, але гандболістки вже полюбили молодого тренера всім серцем.

Привітальне слово від капітана команди Лесі Смолінг: «Дуже Вас любимо і поважаємо. Ми щиро раді, що Ви прийшли до нашої дружньої гандбольної сім’ї. Дякуємо за віру в нас. Бажаємо здібних та слухняних учнів (і ми постараємось бути такими), натхнення у роботі та багато перемог. Міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах».

 

Анжела Савченко (дівоче прізвище Травян) народилася 6 квітня 1987 року у м.Запоріжжі. Ази гандболу почала освоювати з п’ятого класу у тренера Терези Ткалич. В 7-му класі перейшла до спортивної школи на базі команди "Мотор". У 15 років потрапила до складу "Мотор-2". А у вісімнадцятирічному віці (2005 рік) була запрошена до львівської "Галичанки". Ігрові амплуа - розігруюча та півсередня. Разом з «галичанками» отримала майстра спорту за «срібло» чемпіонату України. Викликалася і до молодіжної збірної України у 2005 році, в лавах якої змагалася на відбірковому турнірі до чемпіонату світу у Франції.

 

Потім трохи грала у Казахстані, де у складі команди "Сейхун-КАМ" м. Кизилорда стала чемпіонкою Казахстану. У 2010 році ненадовго повернулась до "Галичанки".

 

Вже наступного ігрового сезону, 2010/2011 рр., перейшла до ужгородських "Карпат", з якими стала віце-чемпіонкою України. Після завершення срібного сезону пішла у декрет. У лютому 2012 року народився син Дмитро.

Після декретної відпустки почала працювати тренером з групою дівчаток 10-12 років. А в червні 2016 року керівництво "Галичанки" запропонувало їй допомагати команді.

 

Анжела радо погодилась, бо не лише любить гандбол, але й багатьох «галичанок» застала ще під час своєї ігрової кар’єри, та й з головним тренером Тетяною Штефан також грала в лавах «Галичанки». З сьогоднішньою найстаршою «галичанкою»  Наталією Туркало взагалі товаришувала з самого початку, відколи приїхала до Львова, потім вони одночасно перейшли в «Карпати», жили разом.

Хобі. У декретній відпустці захопилася фотографуванням. Невдовзі вийшла на професійний рівень. Анжела Савченко є автором  креативної фотосесії «галичанок» у сукнях, де показала сильних спортсменок жіночними і  гарними.

 

Є в Анжели одне побажання, яким вона поділилася нещодавно: «Сподіваюся, що «Галичанка» стане чемпіоном України - для мене це була б перша золота медаль в якості тренера». Отож, щиро бажаємо у цей святковий день здійснення мрії.

Підготувала Наталія Васьо

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: