"Тренери наголосили: ми майбутнє молодіжної збірної" - Іван Лобай

02 вересня 08:48
Переглядів: 155
Іван Лобай

Захисник «Карпат» Іван Лобай прокоментував свій виклик до молодіжної збірної України (U-20), розповівши про атмосферу в команді й роботу на тренуваннях. Не забув Іван й вибачитися перед вболівальниками за останній матч «Карпат» проти «Олімпіка».

«Неприємні емоції після гри з «Олімпіком» ще крутяться в голові. Хочеться вже їх якнайшвидше забути й рухатися вперед. Передовсім хочу вибачитися перед вболівальниками – ми грали дуже погано. Зробимо все можливо, аби таке більше не повторилося» –розповідає захисник «левів».

«Щодо збірної, то тренуємося двічі на день, налаштовуючись виключно на перемогу з естонцями. Щоправда, наразі тактичних занять не було. Вони, напевне, додадуться ближче до понеділка (5 вересня відбудеться товариська гра проти Естонії)».

«Всі партнери по команді мені знайомі. Більше того, зі мною є ще двоє карпатівців – Грисьо і Кравець. Тому сумувати нема коли. Атмосфера в колективі цілком нормальна, приємна й бойова».

«Тренерський штаб наголосив, що ми – майбутнє молодіжної збірної України. Тому повинні доводити, що достойні цього. Виклик у національну збірну? Звісно, хочеться грати на найвищому рівні, тому ставлю перед собою саме таку ціль» – підсумував Іван Лобай.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: