Треті "Зарядки ІФ": футбол, легка атлетика, алтимат!

11 червня 20:01
Переглядів: 179
спорт

У суботу, 13 червня, о 9:00 відбудуться вже треті за ліком "Зарядки ІФ". На кожному з майданчиків цього разу працюватимуть нові тренери з різних видів спорту.

На міському озері (біля центрального входу) зарядку проводитиме дипломований тренер спортклубу"Альянс" Юрій Сем’ян. Він – фахівець у силових програмах та функціональному тренінгу, а також тай-бо. Юра не лише проведе яскраву розминку, а й дасть поради щодо занять спортом та різних видів фітнесу.

На "Парковій алеї" (вул. Сєченова) франківчан заряджатимуть тренери та спортсмени спортклубу"AliaS". Серед них – професійний тренер конвенції "Nike" Ігор Петрук, дипломований тренер Ірина Кінащук, а також кращий спринтер клубу Баі Джілдас. Інструктори говорять, що підготували багато нових оригінальних вправ, тож ранок на "Парковій алеї" обіцяє бути запальним.

Ті ж, хто збирається на "Зарядку ІФ" до парку на вул. Молодіжна, цього разу позаймаються під орудою футбольного арбітра – Анастасії Романюк. Не дивлячись на свій молодий вік, Настя – вже визнаний на міжнародному рівні рефері категорії FIFA. Активна та енергійна, вона покаже цікаві вправи, які потім можна буде повторювати й самотужки.

Капітан команди з алтимату "MadCaps" Андрій Черніков проведе зарядку на Пасічній, на майданчикушколи №18 (вул. Тролейбусна, 7). Алтимат (командна гра з літаючим диском) швидко набирає популярності в Івано-Франківську, тож під час "Зарядки ІФ" можна буде не лише розім’ятись, але й дізнатись більше про цей вид спорту.

На майданчику школи №10 (вул. Вовчинецька, 196б) розминати франківчан буде Олена Мельник – тренер-викладач з легкої атлетики спорттовариства "Динамо". Олена добре знає, як провести ефективне тренування, адже встигла підготувати не одного переможця та призера змагань. Підготує вона і вас – до бадьорого та енергійного дня.

Тож у суботу, о 9:00, виходьте на найближчий до вас майданчик та беріть із собою батьків, дітей, онуків, бабусь та дідусів, сусідів… одним словом, усіх, бо обмежень за віком та рівнем фізпідготовки для "Зарядки ІФ" немає.

Нагадуємо, що "Зарядки ІФ" стартували 16 травня і проходитимуть двічі на місяць до кінця літа. Проводять зарядку інструктори найкращих спортклубів Івано-Франківська, а також відомі спортсмени.

Детальніша інформація – у групі "Зарядок ІФ" на Facebook.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: