Тревіс Пітерсон: "Українські зими для мене - справжнє божевілля"

30 січня 15:42
Переглядів: 170
мавунга пітерсон лемик

Тревіс Пітерсон, центровий Говерли, прокоментував поразку своєї команди у матчі з Азовмашем:

"Вважаю, що сьогодні ми дозволили гравцям Азовмаша нанести занадто багато відкритих кидків. Наша захист не встигала за опонентами. Особливо це стосується другої чверті, коли суперник забив практично все, що викинув у бік нашого кільця, і після цього ми не змогли повернутися в гру".

"Три" великих? "Можна сказати і так - я ніколи раніше не бачив, наприклад, щоб Деніел Кіккерт опинявся на позиції третього номера. Тому сюрпризом для нас таке рішення дійсно стало. З іншого боку, у Говерли є Шеймус Бокслі - габаритний легкий форвард, та й у деяких моментах ми теж виходили на майданчик з трьома "великими" гравцями. Але Азовмашу дійсно вдалося нас здивувати".

"Чому ми вдома граємо краще, ніж в гостях? Я не знаю! Дійсно, ми граємо вдома набагато краще, набагато сильніше і зібраніше. Можливо, справа в атмосфері - суперникам, що приїжджають до нас, перемоги даються непросто. Ми повинні знайти причини такого дисбалансу, але за підсумками першого кола, як можна помітити, наше співвідношення перемог і поразок у рідних стінах на порядок гірше, ніж на виїзді. І це засмучує, адже в Івано-Франківську ми насправді показуємо більш змістовний баскетбол. Можливо, вся справа в уболівальниках - у Говерли чудові фани, які приходять підтримати команду в кожному матчі, а, можливо, ми просто краще пристосувалися до домашніх арени, щитів, кільцям і так далі".

"Я народився в Арізоні, пустельному і жаркому штаті, тому українські зими для мене - справжнє божевілля. Раніше мені доводилося грати в Болгарії, і я маю уявлення про те, що таке" багато снігу". Але в перший рік мого перебування в Україні п'ять-шість футів снігу на узбіччях доріг були для мене справжнім шоком. Я намагаюся не звертати на це увагу, і можу сказати навіть, що сніг мені подобається. Красиво, коли навколо все прикрашено білим кольором. Правда, потім сніг починає танути... (сміється)".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: