Тріо гравців "Карпат" повертається із Мінська з "бронзою"

27 січня 12:03
Переглядів: 227
ффу

Юнацька збірна України, складена з гравців віком до 17 років, виграла поєдинок за третє місце на традиційному міжнародному турнірі на призи Асоціації «Білоруська федерація футболу». У складі «синьо-жовтих» у грі взяли участь і троє вихованців футбольних шкіл ФК «Карпати»: захисник Василь Кравець та півзахисники Роман Лебедь (обидва – СДЮШОР «Карпати») і Олексій Гуцуляк (Академія футболу «УФК–Карпати»).

В матчі за третє місця підопічні Олега Кузнєцова каменя на камені не залишили від збірної Литви, вколотивши в ворота суперники шість м’ячів, на які суперник зумів відповісти лише одним влучним ударом.

Відзначимо, що половину м’ячів у складі «синьо-жовтих» забили карпатівці – у першому таймі «дублем» відзначився Олексій Гуцуляк, на рахунку якого перші два голи українців, а по перерві свій автограф у воротах прибалтів залишив Роман Лебедь.

Турнір на призи Асоціації «Білоруська федерація футболу»

Україна U-17 – Литва U-17 – 6:1 (2:1)

Матч за 3-є місце. 26 січня. Початок – 13:00. Мінськ. Мінський футбольний манеж

Арбітр – Володимир Русаков.

Асистенти: Олександр Бантєєв, Юрій Платонов.
Четвертий арбітр – Володимир Кузьмін (усі – Білорусь).

УКРАЇНА U-17: Маханьков (Фастов, 41) – Михайличенко, Чоботенко, Фурсов, Лебедь, Піхальонок (Шевченко, 61), Грачов, Гуцуляк (Циганков, 41), Баланюк (Щебетун, 41), Ковток (Кравець, 61), Тарануха.
Запасний – Бурко.

ЛИТВА U-17: Юргелас – Григайтіс, Юшка (Римкус, 76), Микловіс, Матулявічус, Мегялайтіс, Юргялявічус (Жяугра, 76), Брацявічус, Блажявічус (Бараускас,57), Бальчунас, Лявішаускас.
Запасні: Паукште, Клонюнас, Каваляускас, Вальвоніс.

Голи: 1:0 – Гуцуляк, 12; 1:1 – Юргялявічус, 27; 2:1 – Гуцуляк, 39; 3:1 – Циганков, 43; 4:1 – Щебетун, 54; 5:1 – Лебедь, 65; 6:1 – Щебетун, 80+1.

Попередження: Чоботенко, 60.