Тріумф студентів Львівського державного університету фізичної культури на чемпіонаті Львівської області з боксу

27 квітня 12:45
Переглядів: 184
бокс

Тріумфом студентів-боксерів Львівського державного університету фізичної культури завершився чемпіонат Львівської області з боксу, який пройшов у рамках Універсіади Львівщини-2016. Відразу семеро студентів ЛДУФК піднімалися на першу, двоє – на другу, ще троє – на третю сходинку п’єдесталу пошани.

Загалом, за нагороди змагалися представники шести ВНЗ області. Загальнокомандний залік закономірно виграла команда ЛДУФК. У своїх вагових категоріях перемогли такі студенти ЛДУФК: 49 кг – Науменко Микола (2 ФВ), 52 кг – Куротчин Назар (42 ФВ), 56 кг – Волощук Іван (1 С), 60 кг – Гук Сергій (21 С), 64 кг – Присняков Дмитро (1 С), 69 кг – Данча Іван (41 С), +91 – Романів Дмитро (21 С). Другі місця вибороли –81кг: Василевський Роман (41 С), 91кг – Мазур Олег (31 С), треті – 60 кг: Никоряк Василь (2 ФВ), 64кг – Солод Віктор (1 С), 75 кг – Озгович Любомир (32 ФВ).