Тріумфальне повернення вихованців ЛДЮСШ "Енергетик" з Чемпіонату України серед чоловіків та жінок

03 червня 20:30
Переглядів: 181
Важка атлетика

З 25 до 28 травня у м. Городок Хмельницької області в спортивному комплексі «Епіцентр» пройшов Чемпіонат України з важкої атлетики. Збірна команда Львівської області у повному складі 10 чоловіків та 2 жінки вирушили із перемогою.

Спортсменів ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ «Спартак» у складі Львівської команди налічувало 6 спортсменів у різних вагових категоріях. Наші вихованці внесли вагомий внесок у бездоганний виступ команди Львівщини. Гоза Володимир – один з кращих спортсменів збірної команди, у ваговій категорії до 94 кг посів 1 місце, встановив 3 рекорди України серед юніорів у ривку 179 кг, у поштовху 215 кг та у сумі двоборства 394 кг, тим самим  перевищивши норматив майстра спорту України міжнародного класу аж на 12 кг. У ваговій категорії до 69 кг Николин Олег посів 4 сходинку   піднявши у сумі двоборства 141 кг,  у ваговій категорії до 85 кг 4 сходинку посів Олевич Віталій з сумою двоборства 325 кг, допомогли команді здобути перемогу також Остафійчук Роман посівши 9 сходинку та  Коробова Вікторія посівши 7 місце.

Львівська  область зайняла 1 загальнокомандне місце.

У відповідності до рейтингу, що склала федерація важкої атлетики України за підсумками чемпіонату України та міжнародних стартів важкоатлет ЛДЮСШ «Енергетик» ЛМР ФСТ «Спартак» Володимир Гоза опинився на 2-й позиції кандидатів на участь в Олімпійських іграх Ріо де Жанейро (Бразилія). Оскільки, у збірної команди України з важкої атлетики 4 ліцензії, а претендентів на поїздку 5-ро можна зробити сміливий висновок – Гоза Володимир уже є учасником Олімпіади. Тож, побажаємо йому успішного старту на найвищих змаганнях планети і показати хороший результат.

В кінці червня Володимир братиме участь у змаганнях чемпіонату світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років і тут ми сподіваємось на медалі.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua