Трохи авантюризму не завадить... "Енергія" набирає одне очко, мріючи про три

27 вересня 23:08
Переглядів: 204
енергія кардинал

Цей матч ще до свого початку збурював емоції в рядах вболівальників. Перед стартовим свистком назбиралось стільки питань, що годі й полічити їх: “Як гості зіграють без Волянюка?”, “Чи надто допоможе гостям зіграність?”, “Чи помітно буде прогрес у командних діях львів'ян?”...

На гру до Львова приїхало зо двадцять фанатів “Кардинала”. Сумно було споглядати картину, коли у секторі львівських фанів було порожньо. Відтак атмосфера була така, наче гра проходить у Рівному. Врешті, якби не заміна паркету, грали б команди саме там.

Жвавіше почали гру “Енергетики” і вже на четвертій хвилині повели в рахунку. Це Микола Грицина після довгої передачі вразив ворота Дєнюжкіна. Згодом команди почали дуже гостру гру. Зовсім не те, що в минулотижневій грі проти “Титана-Зорі”! Нарешті серйозний футзал повернувся до Львова. Господарі показували, що з мотивацією в них все о'кей, змушуючи “Кардинал” трішки пооборонятись. Але один провал в захисті все перевернув з ніг на голову: вихід три в один реалізував Сондак, чим зрівняв рахунок.

До перерви гра продовжувалась на зустрічних курсах, “Енергія” виглядала трішки зібраніше. Хоча й рано набрала п'ять фолів. Дотримати перший тайм до кінця без шостого фолу все ж вдалось.

По перерві команди не збавляли обертів, продовжуючи грати швидко та гостро. За цим можна було помітити навіть певну авантюрність, яка для глядача приємніша за суху раціональну гру.

На 32-й хвилині відбувся вихід три в два на ворота гостей, і після рикошету Кузь поцілив у порожній кут воріт! Є, “Енергія” вийшла вперед у напруженому двобої! Але свій задум мали гості. І реалізували його через п'ять хвилин. Вдала гра в пас привела м'яч до Маринюка, який на самоті чекав за два-три метри од воріт. Дочекався — 2:2.

До завершення гри ще було кілька ударів з обох сторін, “Енергія” знову набрала п'ять фолів і... Вирішила за сім секунд до завершення гри вийти з п'ятим польовим! А, втративши м'яч, Кордоба та Кардаш не встигли вчасно помінятись назад. Авантюризм ще той! Добре, що удар в порожні ворота львів'ян хтось заблокував і все заершилось нічиєю, яка для теперішньої “Енергії” з теперішнім “Кардиналом” - досить хороший результат. Врешті, ми й далі на третьому місці в таблиці, а це добре.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: