Троє "левів" допомогли збірній U-16 обіграти бельгійців

20 листопада 18:05
Переглядів: 201
ффу

Юнацька збірна України U-16, сформована з гравців 2002 року народження, з перемоги почала свої виступи у Португалії, де у команди вихованця львівського футболу Володимира Єзерського, першим клубом якого в елітному дивізіоні були «Карпати», заплановані два контрольні матчі в рамках міні-турніру. У першому з них «синьо-жовті» перемогли своїх бельгійських однолітків з рахунком 2:1.

Доклалися до звитяги української збірної й троє вихованців футбольних шкіл ФК «Карпати»: центральний захисник клубної СДЮШОР Роман Даніловський та два півзахисники Академії футболу «УФК-Карпати» Роман Дідик і Денис Слюсар. Останній вийшов на заміну по ходу другого тайму, а Даніловський та Дідик розпочали гру у стартовому складі. Додамо, що Денис Слюсар вперше одягнув футболку української збірної. А для обох Романів це був третій поєдинок у складі «синьо-жовтих». Нагадаємо, у жовтні вони двічі зіграли за збірну у товариських іграх з командою Італії.

Що ж до гри із бельгійцями, то треба відзначити, що українці дуже організовано та тактично грамотно провели зустріч, а підсумком переваги «синьо-жовтих» стали два забиті м’ячі: форвард Владислав Ванат відзначився у кожному з таймів. Саме він відкрив рахунок у зустрічі на 37-й хвилині, змусивши капітулювати голкіпера збірної Бельгії Сенне Ламменса.

До цього епізоду «синьо-жовті» мали кілька нагод відзначитися, але їм не щастило. А ось бельгійці в дебюті другої половини зустрічі відігралися – захисник Коні де Вінтер відправив м’яч у сітку воріт Руслана Нещерета.

Пропустивши м’яч, українці не знітилися, а продовжували шукати щастя в атаці, і вже за 15 хвилин після голу де Вінтера, все той же Ванат змусив Ламменса удруге виймати м’яч із власних воріт.

Наприкінці зустрічі наставники обох команд провели ряд замін, але на перебіг подій на полі перестановки не вплинули: «синьо-жовті» продовжили впевнено контролювати хід гри та, у підсумку, довели матч до перемоги.

Другий і заключний матч на міні-турнірі підопічні Володимира Єзерського проведуть проти господарів – збірної Португалії, котра також має у своєму активі перемогу над бельгійцями, причому, з таким же самим рахунком, що й наша команда (2:1).

Додамо, що юнацька збірна України, сформована з гравців 2002 року народження готується до відбірних матчів чемпіонату Європи 2019 року. Перший етап відбору – кваліфікаційний турнір чекає на наших хлопців восени 2018 року.

За матеріалами: fckarpaty.com