Троє "левів" зіграли за збірну U-16 з білорусами

20 серпня 22:32
Переглядів: 159
ффу

Вчора, 19 серпня, юнацька збірна команда України, складена з футболістів 1999 року народження, стартувала у міжнародному турнірі AmberCup-2014 у м. Паланга (Литва). Першим суперником «синьо-жовтих» у змаганнях стала команда Білорусі.

У стартовому складі української збірної вийшло й двоє вихованців футбольних шкіл ФК «Карпати» – півзахсиник Остап Малашевський (СДЮШОР «Карпати») та нападник Тарас Пецків (Академія футболу ФК «Карпати»). Ще один форвард Артур Діма (СДЮШОР «Карпати») вийшов на заміну по ходу другого тайму.

Матч проходив у боротьбі двох рівних команд, а вболівальники, які зібралися на трибунах, побачили забиті м’ячі лише після перерви. На гол білоруської збірної, який було забито на початку другого тайму, наша команда на 52-й хвилині відповіла влучним «пострілом» Гоменка – 1:1.

Сьогодні, 20 серпня, у середу команда Олександра Петракова зіграє свій другий матч на турнірі. Суперником української збірної буде команда господарів – збірної Литви.

Юнацький турнір U-16 Amber Cup-2014. Паланга (Литва). 19–24 серпня

Україна U-16 – Білорусь U-17 – 1:1 (0:0)

19 серпня. Початок 17:00

Гол (Україна): Гоменко (52).

УКРАЇНА U-16: Кучерук – Попов (Авраменко, 10), Мельничук, Дєда, Малашевський, Ткаченко (Кравчук, 54), Гоменко, Пецків (Плахотнюк, 77), Конопля, Кащук (Діма, 70), Штепін.