Троє випускників ЛДУФК змагаються на шаховому турнірі в Гібралтарі

27 січня 17:15
Переглядів: 116
Музичук

Стартував традиційний шаховий фестиваль в Гібралтарі Tradewise Gibraltar Chess – 2017. Цьогоріч серед його учасників і троє зіркових випускників нашого зоряного університету.

Відкритий турнір Tradewise Gibraltar Chess – 2017 з понад 250 учасниками – один з найсильніших та найкраще організованих заходів в світі. Принаймні саме така фраза з газети Financial Times першою зустрічає відвідувачів офіційного сайту змагання.

Цього року до участі в фестивалі організатори запросили справжніх велетнів шахового спорту, серед яких Фабіано Каруана і Хікару Накамура з США, Макс Лаш’є-Лаграв з Франції, а під четвертим номером стартової таблиці – випускник Львівського державного університету фізичної культури, багаторічний лідер вітчизняних шахів Василь Іванчук. Далі колишні претенденти на чемпіонський титул – Веселін Топалов з Болгарії, Борис Гельфанд з Ізраїлю та Майкл Адамс з Англії. Всього у відкритому турнірі заявлено 12 гросмейстерів з рейтингом понад 2700 пунктів.

Жіночий склад сьогоднішнього турніру теж надзвичайно сильний. Серед фавориток – чемпіонка світу Хоу Іфань з Китаю, Антуанета Стефанова з Болгарії, а також знамениті випускниці ЛДУФК, сестри Анна та Марія Музичук зі Стрия.

Особливістю фестивалю в Гібралтарі є те, що жінки в турнірі змагаються на рівні з чоловіками, хоча для шахісток й існує окремий залік.

В рамках Tradewise Gibraltar Chess – 2017 також відбудеться змагання серед «претендентів» (рейтинг не вище 2250 пунктів) і любителів.

Головний турнір пройде за швейцарською системою та складатиметься з десяти турів. Переможець отримає 23 тисячі фунтів стерлінгів, а переможниця – 15. Заключний, десятий тур відбудеться 2-го лютого.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: