Три "горішки" від нападника "Карпат" Євгена Бохашвілі

27 березня 22:58
Переглядів: 593
бохашвілі

Минулого тижня, у рамках проекту про спільні тренування гравців основного складу із молодим поколінням – вихованцями карпатівських шкіл, до клубної Академії завітали Валерій Федорчук, Ігор Пластун та Ґреґор Балажіц. У середу, на ранкове заняття до восьмикласників, яких тренують Володимир Вільчинський та Іван Павлюх, прийшов нападник «Карпат» Євген Бохашвілі.

Академіки якраз мали відновлювальне тренування – напередодні вони виграли передсезонний турнір, тож зараз готувалися зіграти в тенісбол. У цю корисну та розважальну забаву карпатівці грали на турецьких зборах, після спарингів. Тож Євген Бохашвілі радо включився в процес і приєднався до трійки нових партнерів. Загалом було організовано чотири команди, які проводили умовні півфінали, після чого переможці мали зіграти у вирішальному двобої.

Бохашвілі більше грав на оборону, сам для своєї команди очок практично не заробляв. Попри це квартет із професійним футболістом зумів перемогти своїх суперників і вийти до фіналу. А перед фіналом Євген розіграв між дітьми призи – свою іменну карпатівську червоно-чорну футболку та ще дві футболки із молодіжної збірної України. Академіки пробивали пенальті на виліт, пробивали з-за меж штрафного та мали поцілити у перекладину. Переможці отримали з рук форварда пам’ятні призи, після чого відбувся фінальний матч тенісболу, в якому перемогу знову святкувала команда, в якій грав Євген Бохашвілі.

«Я отримав величезне задоволення від тренування. Діти талановиті, з ними приємно було займатися. Перед грою із «Севастополем» набрався позитивних емоцій» – сказав нападник «Карпат».


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: