Три клуби в яких може продовжити свою роботу Роман Григорчук

11 грудня 14:26
Переглядів: 513
григорчук

Роман Григорчук родом з Коломиї і є чи не єдиним представником Прикарпаття у професійному футболі. Тому за долею теперішнього головного тренера «Чорноморця» слідкують всі місцеві любителі футболу.

Фінансові проблеми, які розпочались в одеському клубі ще рік тому, а зараз все більше розвиваються, не дають команді прогресувати. З клубу пішли лідери, нових якісних придбань немає. Все це впливає на результат, який для Романа Йосиповича не зовсім прийнятний.

В українських ЗМІ вже не раз появлялась інформація про зміну місця роботи прикарпатським тренером. Ще на весні його сватали в «Дніпро» та «Динамо», а пару місяців тому появлялась інформація про зацікавлення в його послугах «Карпатами».

Зараз знову почала з'являтись інформація про те, що взимку Григорчук покине «Чорноморець». Тому ми вирішили подивитись в якому з клубів він міг би продовжити свою кар’єру.

Якщо говорити про команди, які знаходяться вище одеситів в турнірній таблиці, то наразі в жодній з них немає проблем з тренером. Відповідно, шансів очолити одну з цих команд - немає.

На даний момент тільки в трьох командах постало або може постати питання зміни тренера.

«Карпати» - 15%. Поки що керівництво «зелено-білих» не висловлювалось публічно з будь-якою критикою на Ігора Йовічевіча. Так виглядає, що тренер має повну довіру від босів клубу. Має неймовірну підтримку Йовічевіч й серед фанатів, які протягом першої частини сезону, критикуючи гру команди, звинувачували у проблемах керівництво, а не тренерський штаб. Проте, як відомо, П. Димінський людина особлива й інколи його дуже важко зрозуміти. Як клуб різко поміняв свої плани влітку, звільнивши Севідова та призначивши Йовічевіча, відмовившись від орендованих гравців та залучивши більше молоді; так і взимку знову може почати говорити про єврокубкові амбіції, запросить кількох досвідчених гравців і поміняє тренера під нову мету. А якщо говорити про нові більш амбітні плани вже і зараз то Григорчук точно має перевагу над Йовічевічем (насамперед досвіді будівництва команди й виступів у єврокубках). Також немаловажним є те, що половину акцій клубу належать Ігорю Коломойському. Взимку Мирон Маркевич планує влаштувати в  «Дніпрі» «чистку», під яку потрапить не один футболіст. За умови, якщо їм не знайдуть нових команд - то десь вони повинні грати. «Кривбасу» та «Арсеналу» немає, у «Волині» і так вже багато орендованих. Тому відправляться вони у Львів. А з приїздом нових гравців можуть помінятись і завдання з тренером. Проте, такий варіант містить багато «якщо», тому є найменш ймовірний і враховується тільки через непередбачуваність П. Димінського.

«Металург» З - 25%. Наразі, команда залишилась без головного тренера. Олегу Тарану за час проведений у Запоріжжі так і не вдалося збудувати конкурентоспроможний колектив (можливо, він вміє добре працювати тільки з «Кривбасом» J).

У «Металурзі» непоганий підбір виконавців, які можуть грати краще і вирішувати більш високі завдання. В команди дуже добре працює академія і молодіжні команди, які дали українському футболу не один десяток класних гравців (Степаненко, Кривцов, Богуш, Коваль, Сидорчук).

Також, що важливо в наш час, в команди немає проблем з фінансуванням.

Але не факт, що Роман Йосипович захоче приймати пропозицію зі Запоріжжя. Він вже працював в команді і покинув її після кількох зіграних матчів. Правда потім знову повертався і працював з командою ще п’ять місяців. Серед причин, які змусили Григорчука покинути команду вперше, називались розбіжності щодо комплектації складу. Точно не відомо, які відносили між керівництвом команди і тренером зараз. Офіційно все добре і ніхто не тримає образи, але таке ставлення до наставника точне не стимулюватиме бажання йти працювати в команду. Тай для якісного результату тренеру потрібна стабільність, а в Запоріжжі не вміють чекати від тренера результату.

«Металург» Д  - 60%. Наразі тема відставки теперішнього тренера донеччан Володимира П'ятенка не піднімалась. Проте, керівництво команди точно незадоволене його роботою. Минулого сезону команда боролась за Лігу Європи, а тепер перебуває в другій половині турнірної таблиці. Керівництво команди продовжує стабільне фінансування, купують якісних гравців, але результату немає. Враховуючи, що П'ятенко вже вдруге очолює команду і жодного разу йому не вдалось проявити себе, як класного тренера (так він нормальний тренер, але якщо хочеться кращого результату він його не забезпечить), то проблема в ньому, а не в гравцях. Завжди легше поміняти одного тренера ніж десяток гравців.

Віктор Вацко, який рідко помиляється щодо трансферів в українському футболі, написав у своїй конференції, що Роман Йосипович має цікавий український варіант але, наразі, це все на рівні чуток. Для мене тільки один варіант, видається цікавим для Григорчука – це донецький «Металург». Амбітний молодий колектив, голодні до перемог гравці, керівництво яке готове вкладати в команду та чекати результату від тренера, єврокубкові амбіції, стабільне фінансування. Не вистачає тільки хорошого тренера і вболівальників.

Тому думається саме в донецьку команду взимку переїде Роман Йосипович і вже на весні ми побачимо новий «Металург» і нового Григорчука.

Проте, не слід відкидати варіант із переїздом за кордон. Григорчук вже має успішний досвід роботи в Латвії. Де тричі перемагав у місцевому чемпіонаті та був кращим тренером чемпіонату. Роман Йосипович амбітний наставник, який не сидітиме на місці тільки заради роботи. Він хоче розвиватись і боротись за найвищі місця. Йому потрібна команда яка ставить перед собою серйозні завдання. Тому зміна місця роботи буде точно, а ось на яке – покаже час.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: