Три Коломийські ДЮСШ об’єднають в одну комплексну спортивну школу

28 травня 22:04
Переглядів: 184
футбол дівчата Освіта-ДЮСШ-3 Перевізник

Про це йшлося на 21 сесії Коломийської міської ради. Попередньо, 23 травня у Коломиї відбулися громадські слухання, на яких прийняли та проголосували за таке рішення більшість із 176 коломиян.

“Ця школа претендуватиме на І ступінь, а наші учні матимуть прямі можливості працювати по профілю, будуть підписані договори”, – зазначив Володимир Колесник, начальник відділу молоді та спорту.

Сьогодні, 25 травня, рішення про реорганізацію ДЮСШ також підтримала міська влада. Школи планують об’єднати зі збереженням кількості учнів, викладацького складу та матеріальної бази. Директора комплексної школи обере колектив. Ця ідея, однак, сподобалась не всім.

“Ви нічого не зміните у новій школі, якщо сконцентруєтеся на колективі. Я вам не дам гратися в демократію, бо це впливає на школу.  Мені взагалі не подобається ідея, щоб директора обирав колектив”, – зазначив міський голова.

Відтак Ігор Слюзар запропонував внести зміну до статуту, аби людина, яка займе посаду директора, мала досвід на керівних посадах більше трьох років. Також вирішили, що директора призначатиме начальник відділу молоді та спорту за погодженням міської ради.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: