Три зустрічі для карпатівців

30 березня 20:24
Переглядів: 71
карпати

Окрім власне футбольного поєдинку, на делегацію львівських «Карпат» очікує ще немало різноманітних заходів. Так, в понеділок в обід до готелю, де живуть «зелено-білі» прибуло одразу три делегації. Відвідати «левів» приїхав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Литовській Республіці Валерій Жовтенко, спортивний директор «Жальгіріса» Міндауґас Ніколічюс, а також представники Литовського благодійного фонду ChildrenSOSUkraine. Нагадаємо, що поєдинок між «Жальгірісом» та «Карпатами» буде благодійним – частину зібраних коштів перекажуть до дитячого центру «Сперанса» на Одещині, де перебувають сім’ї із Донбасу. 

Пан Валерій Жовтенко провів зустріч із коучем «левів» Ігорем Йовічевічем та спортивним директором клубу Юрієм Беньом. Карпатівці вручили Надзвичайному і Повноважному Послу України в Литовській Республіці клубну футболку із його прізвищем, а взамін отримали футболку зі стилізованими серцями із кольорами України та Литви, як символ дружби між нашими народами. 

Український дипломат виявився приємно вражений тим, як легко і вільно Ігор Йовічевіч спілкується українською мовою. Також пан Посол зауважив, що слідкує за виступами «Карпат» і йому імпонує гра львівської команди. На жаль, кожну гру команди побачити йому не вдається, бо заклопотаний дипломатичними справами, але за його словами, компенсує цю прогалину на сьогоднішній грі, під час якої щиро уболіватиме за «левів».

Приємну і пам’ятну річ карпатівці отримали від спортивного директора «Жальгіріса». Йдеться про пам’ятні скляні таблички з вигравіюваними гербами обох клубів. Представники «Жальгіріса» сказали, що від цього моменту розпочинається нова сторінка співпраці двох команд. Так український і литовський клуби продовжать давню дружбу, сформовану фанами іще в Союзні часи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: