Тринадцятий тур Ліги Парі-Матч. Анонс суботи

31 жовтня 08:45
Переглядів: 112
Ліга Парі-Матч

В усіх поєдинках 31 жовтня існують явні фаворити, яким належить підтверджувати такий статус.

«Олімпік» – «Дніпро» 
14:00. Київ, стадіон НТК ім. Баннікова
Арбітр – Микола Балакін (Київська область)
Телетрансляція: «Футбол

Цей поєдинок має всі підстави, щоб учасники розпочали його без розвідки, адже за останній місяць вони двічі між собою перетинались у кубковому турнірі. Він показав, що, як і тогоріч, перевага «Дніпра» не викликає сумніву, однак мова зараз про розгром навряд чи може вестись. Навпаки, досвід показує, що будь-яка розслабленість або банальна необережність має змогу вилитись у великі неприємності для гостей. Втім, «Олімпік» зумів забити іменитій команді лише в останній зустрічі, коли експерименти у складах не дають змоги проектувати події середи на суботу. До речі, між фінальним свистком тоді і стартовим зараз мине лише 65 годин. Якщо брати останні 4 тури, вони для кожної зі сторін пройшли цілком вдало за набраними очками і результативно в атаці. А от за загальними показниками першого кола, яке підходить до завершення, в усіх номінаціях дніпропетровці виглядають краще. Втрата через травму у гостей Валерія Федорчука при такому підборі виконавців повинна пройти непомітно. Інтрига полягає у тому, як високо Мирон Маркевич оцінив готовність Романа Зозулі після його офіційного повернення у гру.

Статистика матчів між суперниками:
Всього – два: +0 =0 -2; у голах – 0:10
На своєму полі – один: +0 =0 -1; у голах – 0:5
Останні три сезони у Прем’єр-лізі: 2012/2013 – не зустрічались; 2013/2014 – не зустрічались; 2014/2015 – 0:5 (вдома) та 0:5 (у гостях)

«Динамо» – «Металіст» 
17:00. Київ, стадіон НСК «Олімпійський»
Арбітр – Олександр Головков (Сєверодонецьк)
Дискваліфіковані: Юнес Беланда, Дерліс Гонсалез (обидва – «Динамо»)
Телетрансляція: «2+2»

Зараз можна лише згадувати про ті роки, коли у час свого злету «Металіст» нав’язував багаторазовому чемпіону боротьбу як в особистих зустрічах, так і у підсумковій медальній суперечці. Нині ж харків’яни опустились рекордно низько для себе за останні 10 років, а 10-матчева безвиграшна серія говорить більше за будь-які слова. Проте перелік виконавців у розпорядженні Олександра Севідова не дозволяє говорити про приреченість гостей, тим більше, що на головних фаворитів сезону налаштування у всіх особливе. А прикладом для приїжджого колективу може служити зустріч молодіжних команд напередодні, де саме кияни ледь-ледь уникли поразки. На «Динамо» буде цікаво подивитись, як команда пережила болючу поразку від «Шахтаря» у попередньому зіграному турі, адже історії відомо багато випадків, коли окрема невдача може стати ознакою певних проблем, втрати внутрішнього комфорту. Однак кубкова зустріч засвідчила все ту ж націленість на чужі ворота і безпеку власних, що цілком притаманно для виступів киян у нинішньому році.

Статистика матчів між суперниками:
Всього – тридцять вісім: +27 =5 -6; у голах – 79:33
На своєму полі – дев’ятнадцять: +13 =3 -3; у голах – 41:16
Останні три сезони у Прем’єр-лізі: 2012/2013 – 1:3 (вдома) та 0:2 (у гостях); 2013/2014 – 4:2 та 0:3; 2014/2015 – 3:0 та 2:1

«Карпати» – «Металург» 
19:30. Львів, стадіон «Україна»
Арбітр – Іван Бондар (Київ)
Дискваліфікований: Денис Мірошниченко («Карпати»)
Телетрансляція: «2+2»

Настрій у стані «Металурга» не має підстав для поліпшення. Однак усім відомо, що не завжди побутові та фінансові негаразди переносяться на футбольне поле. Тому лише самі гравці на чолі з Анатолієм Чанцевим знають, наскільки конкурентоспроможними запоріжці вийдуть на чергову зустріч. Ми ж можемо констатувати, що це єдина команда у лізі, яка не здобувала перемог з початку турніру. «Карпати» об’єктивно нині повинні перемагати аутсайдера, щоб підтвердити своє бажання закріпитись бодай у верхній половині рейтингу, хоча не так давно мова йшла про більш амбітні прагнення. Однак вдома галичани не перемагали майже 3 місяці – після 8 серпня, що й обумовлює частковий регрес восени. А от у попередніх прийомах «Металурга» львів’яни були не надто гостинними, і результати минулого сезону у практично рівній парі виглядають радше винятком із загальних правил. Цікаво, що лише після повернення запоріжців до еліти дане протистояння набуло ознак результативного, адже в 6-ти поспіль матчах обидві команди обов’язково забивають.

Статистика матчів між суперниками:
Всього – сорок два: +15 =14 -13; у голах – 39:43
На своєму полі – двадцять один: +11 =7 -3; у голах – 24:15
Останні три сезони у Прем’єр-лізі: 2012/2013 – 2:1 (вдома) та 1:1 (у гостях); 2013/2014 – 2:2 та 3:1; 2014/2015 – 1:2 та 1:2

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: