Триває чемпіонат Аматорської баскетбольної ліги Івано-Франківської області

02 квітня 19:40
Переглядів: 87
Баскетбол

В його рамках 30 березня відбулася гра між командами Івано-Франківського національного медичного університету та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Баскетболісти поділилися враженнями від гри. Студент медуніверситету Назар Пророк каже, що цей вид спорту жорсткий, але він хлопцю подобається, тому всім охочим рекомендує його опанувати. 
«Люблю закидати м’яч у кільце, подобається швидкість. Змагання дозволяють нам розвиватися, щоб ми не боялися іншу команду», - додав Тарас Кадук з команди суперника.
Гра завершилася з рахунком 81:42 на користь університету нафти і газу.

Доцент кафедри фізичного виховання та здоров'я ІФНМУ, комісар з баскетболу Роман Михайленко повідомив, що вже закінчилося перше коло Чемпіонату. Перше місце зайняла команда «Станіславів», друге – «Узвар», третє – «Вамбуд». За четверте місце змагаються команди університету нафти і газу, «Богородчани» та «Коломия». Ще має відбутися близько 14 ігор.

«Змагання проводяться з метою популяризації баскетболу серед аматорів. Гравці матимуть змогу відстоювати честь області на Чемпіонаті України», - нагадав він.
Наступна гра відбудеться 3 квітня на вулиці Симоненка, 13 о 18:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: