"Це не дербі, бо "Шахтар" не зі Львова" - Дмитро Кльоц

11 серпня 14:00
Переглядів: 90
Кльоц

Перед початком відкритого тренування, головний тренер команди Сергій Зайцев, а також двоє гравців – Ігор Худоб’як та Дмитро Кльоц поділилися своїми думками щодо матчу проти донецького «Шахтаря». 

Сергій ЗАЙЦЕВ

«На кожну гру готуємося по-особливому. Розуміємо, проти кого гратимемо. Багато про «Шахтар» не варто говорити – всі все про цю команду знають. Є певні моменти, які ми хочемо виконати на футбольному полі у п’ятницю. Чи вийде – покаже лише гра. Можу лише запевнити, що ми будемо старатися й битися, показувати футбол, який хоче бачити наш уболівальник».

Ігор ХУДОБ’ЯК

«Вже всі відійшли від матчу з «Ворсклою», хоча, звісно, було неприємно не виграти у тому матчі. Зараз вже спокійно й у хорошому настрої готуємося до «Шахтаря». Одним із головних наших козирів у цій грі будуть самовіддача та відповідне налаштування. Думаю, у нас будуть моменти, не багато, але будуть. Їх потрібно буде використати. Відкриті тренування? Їх треба проводити якомога частіше, щоб приходили вболівальники, дивилися, як грає команда, брали автографи та спілкувалися з гравцями». 

Дмитро
 КЛЬОЦ

«Не назвав би цей матч дербі, адже «Шахтар» – не зі Львова. Це буде досить хороша гра із серйозним суперником. Ось і все. Зараз розбираємо опонента, готуємося до важкого матчу. Хочеться запросити людей на стадіон. Чим більше людей, тим краща підтримка і краще грати. Матч з грандом буде дуже цікавим, я впевнений, що ми не підведемо вболівальників своєю грою. Ми дамо бій – це я всім обіцяю! Дуже приємно, що люди сьогодні прийшли на тренування. В Європі такі заходи доволі популярні, нам теж подобається, коли відчуваємо підтримку».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: