"Це рішення - просто супер для нашого футболу"

03 липня 11:04
Переглядів: 365
фк львів
У новому сезоні формати футбольних чемпіонатів України зазнали змін.

Найбільші зміни в українському футболі відбулись у другій лізі. У минулому сезоні у ній стартувало 17 команд, а фінішувало 16. У новому сезоні в цій лізі гратиме 25 команд, які поділили на два дивізіони: північно-західний і південно-східний. А самі змагання пройдуть у три кола.

"Це рішення - просто супер для нашого футболу, - каже тренер ФК "Львів" Богдан Бандура. - Якщо раніше нам доводилось їздити грати у Маріуполь, а ще колись у Симферополь чи Керч, то тепер найдальший виїзд це Київ. Ми ж не літаємо літками. На такі відстані слід виїжджати автобусом за два чи навіть за три дні до матчу, плюс готель. Це все величезні фінансові витрати. А тренуватися коли? В тебе ж, по суті, вилітає тиждень тренувань. Це найголовніше, бо футболісти не прогресують, а сидять в автобусах і грають в карти.

Тепер все ідеально. Є 12 команд на сході, стільки ж на заході. Граємо у три кола і маємо 33 гри в сезоні. А в такі міста як Тернопіль, Хмельницький чи Івано-Франківськ нам можна взагалі у день гри виїжджати. Те саме стосується команд зі сходу країни, які їздитимуть у сусідні міста".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: