Центр міста Львова перетвориться на справжній спортивний острівок

22 квітня 19:30
Переглядів: 162
Львів

7 травня в рамках святкування 760-ої річниці заснування м. Львова гості та мешканці міста матимуть змогу не лише переглянути виступи спортсменів з улюблених видів спорту, а й взяти участь у майстер-класах.

1

Зокрема з 15:00 год. на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку діятиме спортивний острівок, де будуть представлені такі види спорту, як фехтування, карате, айкідо, художня та спортивна гімнастика, санний спорт, шахи, спортивна акробатика, боротьба, велосипедний спорт, екстремальні види спорту, кікбоксинг, важка атлетика, настільний теніс, тхеквон-до, регбі та футбол.

«Зараз є велика кількість організацій, які хочуть представити себе і залучити до занять спортом якомога більше людей. Тому, я переконаний, що цього року ми зробимо справді спортивне свято для кожного мешканця та гостя нашого міста, який відвідає наш спортивний острівок», - зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Розпочнеться святкування Дня міста Львова зі святкової загальноміської ходи, яка пройде центральною частиною міста. Стартуватиме хода о 14:00 год. від пам’ятника Адаму Міцкевичу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: