Центр підготовки чемпіонів "Золотий дракон" відзначив 16-річчя

12 січня 23:05
Переглядів: 124
Дракон

Минулої неділі, 10 січня, Центр підготовки чемпіонів "Золотий дракон" з тхеквондо ВТФ відзначив своє 16-річчя.

У 1993 році на базі ЗШ №25 з'явився попередник "Золотого дракона" - клуб "Чорний лотос", який 15 років тому отримав сучасну назву.

Сьогодні керівником центру є Ігор Йосипів, який також працює старшим тренером-викладачем у ДЮСШ №3.

Центр виховав 4 майстри спорту України (Тетяну Жолобайло, Тетяну Дзядик, Сергія Пилипенка та Миколу Григораша) та понад 50 кандидатів в майстри спорту України з тхеквондо ВТФ.

За словами керівника, головним досягненням минулого року стало прийняття Тетяни Жолобайло на роботу тренером-викладачем відділення тхеквондо ВТФ ДЮСШ №3. Посприяв цьому директор Петро Попадинець. На сьогоднішній день у відділенні працюють чотири тренери: Гаврилаш В.В., Несторко Р.В., Жолобайло Т.С., а керує відділенням старший тренер Йосипів І.І.

Незважаючи на те, що минулий рік був непростим, спортсмени Центру взяли участь в усіх стартах. Найкращим результатом може похвалитись Діана Жолобайло, яка в складі збірної України виступала на чемпіонаті Європи в Латвії. За 2015 рік тхеквондисти Центру завоювали 12 нагород на чемпіонатах України (3 золоті, 4 срібні і 5 бронзових). Чемпіонами України стали: Ігор Йосипів та Діана Жолобайло, срібними призерами - Богдан Беган і Діана Жолобайло, бронзовими - Роман Белей, Оксана Василенко, Андрій Попадинець, Тетяна Жолобайло та Сергій Пилипенко. Загалом же спортсмени одержали 366 медалей різних ґатунків на місцевих та всеукраїнських змаганнях.

Центр також бере активну участь у благодійній діяльності. Щорічно відбуваються благодійні акції "Твори добро" на Великдень, Новий рік та Різдво.

"Як бачимо, здобутків чимало, але це вже історія, - говорить Ігор Йосипів. - Почався новий 2016 рік, попереду багато стартів, тож будемо писати нову історію 2016 року. На цей рік у нас заплановано вісім чемпіонатів України, Кубок України, чемпіонат світу серед юніорів, чемпіонат Європи серед кадетів, а також європейські турніри G1, G2".

За словами Ігоря Йосипіва, головне завдання залишається незмінним: виховувати молодь, прививати любов до спорту та здорового способу життя і зробити все можливе, щоб спортсменами пишалися тренери, батьки, Івано-Франківська область та вся Україна.

Найближчий старт тхеквондистів ДЮСШ №3 запланований на 27-28 лютого в м. Дніпропетровську, де відбудеться щорічний турнір, присвячений пам’яті першого президента федерації тхеквондо ВТФ України Ігоря Петренка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: