Центральний матч туру - в Івано-Франківську. "Ураган" - ЛТК. Анонс матчу

20 вересня 09:07
Переглядів: 70
Ураган лтк

Мабуть, у третьому турі Екстра-ліги саме матч в Івано-Франківську буде центральним. І на це вказують кілька факторів.

Фактор № 1. Після матчу в Сумах є всі підстави вважати, що підопічні Івана Скіцка докладуть всіх зусиль, щоб перемогти і вдома. Таким чином, це буде підмога для можливої серії перемог. Оновленому "Урагану" зараз це дуже важливо - як з психологічної точки зору, так і в плані пошуку своєї гри. А те, що "дракони" вже її знаходять, стає очевидним.

Фактор № 2. "Ураган" завжди вмів належним чином налаштовуватися на лідерів, особливо якщо грав у рідних стінах. Зараз "ЛТК" разом з "Локомотивом" очолює турнірну таблицю. І не варто сумніватися в тому, що для "ураганівців" це буде додатковою мотивацією.

Фактор № 3. Цей поєдинок буде центральним ще й тому, що в ньому зустрінуться дві наймолодші команди чемпіонату. Причому, "телефоністи" на порядок молодше будуть, оскільки найстаршому гравцеві команди - 25 років. "Ураган" ж бере наявністю у своєму складі таких досвідчених гравців, як Колток, Кіндратів і Сімка, який, як відомо, пропускає цей матч через червону картку, отриману в Сумах. 

До речі, про Сімку. За його відсутністі, напевне, виникне проблема з використанням гри через "стовпа". Після того, як досвідчений Сімка достроково закінчив гру з "СумДУ", Іван Скіцко пробував в якості "стовпа" Ковельського. Начебто у молодого гравця непогано виходило грати на цій позиції. Принаймні, він чіплявся за м'яч і в боротьбі намагався не поступатися. Але в той же час слід згадати, що після цього (як здалося з боку) трохи була втрачена та міць, яка виходила від першої четвірки. Втім, це - лише авторська думка.

Повертаючись до наведених вище факторів, не можна не відзначити, що все, в принципі, зводиться до того, що саме господарі будуть фаворитами в цій зустрічі. Але в той же час ми пам'ятаємо, як тиждень тому від "ЛТК" вже постраждав один фаворит матчу. Так що, загадувати наперед про такий статус краще не будемо. Тим більше, коли грають команди, які серйозно омолодились, оскільки за таких обставин взагалі загадувати не можна.

Чемпіонат України. Екстра-ліга. 3 тур
"УРАГАН" (Івано-Франківськ) - "ЛТК" (Луганськ)

20 вересня. 14:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс коледжу фізвиховання.
Арбітри: Чубінський (Київ), Лютий (Львів). Спостерігач арбітражу: Савицький (Бориспіль).

Онлайн-трансляція на каналі "Спорт-2".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: