Центральний захисник "Карпат" забив дуже важливий гол

05 жовтня 09:01
Переглядів: 163
пластун

Центральний захисник «Карпат» виграв майже всі єдиноборства, а також забив дуже важливий гол.  Ігор Пластун підвів підсумки дербі в Ужгороді.

– Нам вдалося досягти хорошого результату. У першому таймі забили два голи і після цього грали по рахунку. В Ужгороді ми трохи відійшли від свого малюнка гри, грали по схемі. Поле тут не кращої якості, тому намагалися використовувати менше коротких передач, особливо на своїй половині поля. Можливо, якби зіграли так в попередніх матчах, то могли б розраховувати на очки. В цілому вважаю, що нам потрібно більше контролювати м'яч, вести гру.

– Обидва м'ячі у ворота «Говерли» були забиті після стандартних положень. Такою була установка?
– Не скажу, що була ставка на «стандарти». Ми переглядали матчі ужгородців і звернули увагу, що стандарти – це той елемент, який можна використовувати. Гравці «Говерли» не завжди впевнено грають на другому поверсі. Перший гол вийшов курйозним. А другий – я зачепив м'яч головою. Чесно кажучи, зачекалися перемог і дуже задоволені результатом.

– Можна говорити, що команда вийшла з психологічної ями?
– Це покажуть наступні матчі. На мій погляд, провалилися ми тільки один раз, коли поступилися в Олександрії, а всі інші матчі провели на рівні, просто не задовольняв результат.

– Що скажеш про підтримку?
– Нас сьогодні чудово підтримували. Це було чутно і приємно. З іншої сторони – для нас дуже важливим був результат. Нам вдалося досягти потрібного рахунку, але трапилися певні негативні моменти. Ми знаємо, що стається, коли фаєр влучає в когось на футбольному полі. На цьому все закінчується. Такі моменти, звичайно, не прикрашають футбол. Дякую вболівальникам за розуміння. Тепер разом рухаємося далі. 

– Що саме казали вболівальникам під час вимушеної перерви?
– Казав, що нам потрібен результат. Залишалося 15 хвилин. Потрібно було потерпіти і їм, і нам. Для всіх нас ці три очка – дуже важливі. Фанати пообіцяли, що все буде добре. Так воно і сталося.

– Про що казав суддя, коли зупиняв гру?
– Сказав, що потрібно зачекати, поки розвіється дим. Ми зачекали і гра відновилася. Добре, що все так закінчилося.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: