"Цей матч був дуже важливий для нас"

30 січня 18:10
Переглядів: 113
мітрович

Представники Азовмаша після перемоги над Говерлою говорили не тільки про гру, а і сніжний колапс, який паралізував життя в Маріуполі.

Максим Пустозвонов, форвард Азовмаша:

"Дуже важка гра була для нас, і дуже важлива з точки зору турнірної таблиці. Ви ж знаєте - зараз нам потрібно вигравати кожен матч, щоб зайняти місце вище. Сегодня "зона" добре спрацювала, добре діяли в захисті, допомагали один одному. Відчувалося, що на майданчику була одна команда.

Думаю, це почалося не під час самої гри, а ще перед нею, з усіма цими сніговими проблемами. Як допомагали один одному до гри, так допомагали і в час. Радий, що перемогли. Будемо працювати далі, і сподіваюся, що з часом буду грати ще краще. І сподіваюся, що наступного разу на трибунах буде більше вболівальників, а сніг не завадить їм дістатися до арени".

"Як бачите, ні - ми виграли. Значить, проблеми не позначилися. Звичайно, нелегко було: і початок гри перенесли. Слава Богу, перемогли".

"Налаштовувався на Бокслі, знав, що він сильно грає в посту... Краще у тренера запитати, впорався чи ні".

Звездан Мітровіч, головний тренер Азовмаша:

"Задоволені грою. Дійсно, цей матч був дуже важливий для нас - і з точки зору турнірної таблиці, і для поліпшення атмосфери в команді. Довго програвали: я дві зустрічі, і ще до мене три... П'ять поспіль. Це дуже багато, і було важливо сьогодні виграти.

Ключовою стала друга чверть, в якій ми забезпечили собі солідну перевагу, і до кінця зустрічі зуміли його утримати. Я задоволений грою, сенсом, змістом, але вважаю, що ми можемо набагато краще діяти на майданчику. Це не наш максимум. Але ми раді перемозі і 20 - очкової різниці в рахунку.

Я хочу сказати величезне спасибі всім, хто прийшов подивитися на нашу гру. Ці люди - справжні молодці, адже добралися в огидну погоду. Ми їхали на гру машиною і чотири рази зупинялися по дорозі... Тому величезна подяка вболівальникам, які прийшли на трибуни. Це головні слова, які я хочу сьогодні сказати. У Азовмаша є справжні фани, і я був серйозно здивований, коли побачив чимало людей в залі. Супер! Спасибі їм величезне".

 Три "великих?" вийшло, так Можу сказати, що це не дуже правильний баскетбол, але... Ми в Запоріжжі грали так пару хвилин. Подивимося. Нехай команди готуються до нас, вчаться захищатися проти трьох великих...

 "Молодь: не можу оцінити гравця, коли він виходить на майданчик при "+20". Я повинен познайомитися з баскетболістом, відпрацювати з ним якийсь період часу, і тільки потім зможу дати йому можливість грати з самого початку матчу. А так... Можу сказати, що свої хвилини Максим Луценко використовував трохи краще, ніж Крістіан Луговцов, але їм потрібен час. А зараз для нас, перш за все, важливий результат, і поки він тисне на нас, шансів у молодих хлопців буде не так і багато. На жаль".

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: