"Цікаво скільки в цих ультрас рідних працює у Росії", – Артем Громов про заяви львівських фанів

18 серпня 22:47
Переглядів: 292
Артема Громов

Після того, як український півзахисник Артем Громов не зумів перейти у львівські «Карпати» через спротив футбольних фанатів, він підписав контракт з луганською «Зорею». Вже після цього він відреагував на заяви вболівальників у коментарі «Depo».

«Цікаво, скільки в цих ультрас рідних працює на будівництві в Росії? Я впевнений, таких дуже багато. Але ж їм важливіше «проїхатися» по футболісту», – заявив Артем Громов.

При цьому він підтвердив, що приїхав до Львова на запрошення президента ФК «Карпати» Петра Димінського. А в Росію свого часу поїхав «за ігровою практикою», де його дуже радо зустріли.

«Таке враження, що комусь оці популістські настрої «е-ге-гей, за Україну!» потрібні. Я ж просто поїхав на Росію по ігрову практику. Бачив там багато українців, які працюють на звичайних роботах. Чого ж тоді взялися за футболістів? В футболі життя коротке. Так приємно було, коли російські фанати вивісили банер українською мовою «Ласкаво просимо, Артеме». Я жодного разу там не відчув упередженого ставлення до України. Все лише в телевізорі», – переконує футболіст.

Себе ж він назвав тим, хто «просто працював, як мільйони українців на Росії».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: