Цієї неділі "Роланд" розпочинає домашній сезон матчем із дебютантом

13 вересня 18:52
Переглядів: 152
батяри роланд

У неділю, 14 вересня, регбісти "Роланда" у другій грі фінального етапу Вищої ліги приймуть команду Ужгородського університету. Гості лише перший сезон виступають на змаганнях такого рівня. Цього року суперники зустрічалися вже двічі на етапі регіонального турніру і в обох поєдинках, що відбулися в Івано-Франківську і Чопі, переконливі перемоги здобули прикарпатці.

Без сумніву, регбісти "Роланда" мають більший досвід виступів у чемпіонаті України, стабільний склад команди протягом тривалого часу, а тому і шанси господарів на черговий виграш дуже великі. У даній грі велике значення буде мати настрій на гру. Важливо, щоб гравці "Роланда" не вийшли на гру переможцями ще до гри: недооцінка суперника на тлі амбіцій закарпатців може бути фатальною на шляху до п’єдесталу чемпіонату України.

Відповідь на запитання, хто святкуватиме перемогу у третій очній зустрічі прикарпатців і закарпатців, ми отримаємо після гри, яка відбудеться у неділю на стадіоні ім. Героїв-пожежників. Зустріч почнеться о 13.00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: