Цьогоріч на футбольний клуб "Нафтовик" чекають революційні зміни

27 лютого 18:30
Переглядів: 165
Футбол

В новому 2016-му році на ФК “Нафтовик” чекають революційні зміни. Так зокрема буде створено новий футбольний клуб “Нафтовик” засновниками якого стануть Долинська міська рада та Долинська районна рада.

Завдяки цьому в команди з’явиться стабільне фінансове забезпечення. Перші позитивні результати вже є. В бюджеті Долинського району на футбольну команду передбачено 250 тис. гривень, а в бюджеті міста Долина – 160 тис. гривень.

Хто очолить команду наразі невідомо. Серед футбольної громади називають кандидатури Романа Гошовського, Миколи Капистянського, Михайла Басараба, Святослава Димида. З владою Долинщини є принципова домовленість, що тренер та кістяк команди будуть складатися з місцевих вихованців.
В зв’язку з реорганізацією в чемпіонаті області та переходом на систему розіграшу чемпіонату “осінь – весна” залишається не визначеним питання в якому дивізіоні виступатиме “Нафтовик”. Згідно спортивного принципу “Нафтовик” мав би виступати в другій обласній лізі. Однак,  навесні відбудеться т.зв. перехідний короткий чемпіонат в якому команди будуть розбиті на дві підгрупи по 8 команд. За таких умов “Нафтовик” автоматично потрапляє в першу лігу як перша запасна команда. Також можливий варіант, що котрась з команд відмовиться від виступів в першій лізі і її місце займе “Нафтовик”. Серед футбольних фахівців Долинщини також є думка, що короткий весняний чемпіонат оновленому “Нафтовику” слід почати виступи з другої обласної ліги.
Якби воно там не було, а беззаперечним є той факт, що влада міста та району повернулись обличчям до “Нафтовика”. І це не може не радувати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: