Цьогоріч у держбюджеті на "Арену Львів" заклали 5,7 млн грн

29 березня 23:42
Переглядів: 251
арена львів
Цього року з державного бюджету на «Арену Львів» передбачено виділити 5,7 млн грн. З них 4 мільйони планують скерувати на покриття комунальних витрат, а 1,7 млн грн – на заробітну плату. Однак чи отримає стадіон ці кошти поки невідомо. Про це розповів генеральний директор Державного концерну «Спортивні арени України» Сергій Сімак.

«Я сподіваюся, що той секвестр державного бюджету (зменшення доходів), який планують зробити, омине «Арену Львів» і фінансування залишиться», - сказав він.

«Ми у постійному контакті з Федерацією футболу України. І думаю, що цього року, як і минулого, всі офіційні матчі молодіжної та жіночої збірної пройдуть на стадіоні «Арена Львів». Сподіваюся, що і товариські матчі національної збірної тут будуть відбуватися», – розповів Сергій Сімак під час прес-конференції.

Він також додав, що на 31 травня запланований концерту гурту «Океан Ельзи» і сподіваються, що концерт відвідає багато людей.

Водночас мер Львова Андрій Садовий сказав, що зараз проводяться переговори про проведення на стадіоні конференцій, в тому числі – міжнародних. «Не секрет, що багато конференцій, які планувалися в Криму, можуть перенести до Львова», - сказав мер.

Також мер зазначив, що міська влада робитиме все, аби футбольний клуб «Карпати» запланував перехід на цей стадіон.

Радник міністра молоді та спорту Валентин Груздєв додав, що «Арена Львів» не використовується так, як це було задумано. «Зі сторони міністерство будемо спілкуватися з бізнесом, міською владою, щоб реанімувати стадіон», - сказав він.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: