Цьогоріч Ярмарок спорту вперше проведуть у Хмельницьку

11 вересня 12:31
Переглядів: 280
Ярмарок спорту

Місто Хмельницький переймає львівський досвід промоції здорового способу життя, і уже 12-13 вересня хмельничанам не лише розкажуть, а й покажуть чому варто займатись спортом та як це можна зробити біля одразу дому. Родзинкою Ярмарку стане розповідь військовослужбовців про те, як захистити себе завдяки спорту.

На відкриття завітають олімпійські чемпіони та багаторазові призери чемпіонатів Європи та світу – Олексій Торохтій (олімпійський чемпіон - важка атлетика), Ірина Мерлені (олімпійська чемпіонка з вільної боротьби), Сергій Конюшок (стронгмен – найсильніша людина планети 2009) та Сергій Нагорний (олімпійський чемпіон з веслування на байдарках і каное).

Захід відбудеться у приміщенні обласного центру фізичного виховання учнівської молоді, що на вул. Пилипчука, 41.

«Ми бачимо, що ідея здорового способу життя знайшла відклик в усіх містах України. І це добре, адже Ярмарок спорту – це чудова можливість познайомити дітей зі спортом, навчити їх бути сильними та закласти правильні фундаменти формування особистості», - розповів директор львівського Ярмарку спорту Юрій Огоновський.

Цього року львівський Ярмарок спорту святкуватиме ювілей – п’ять років. З цієї нагоди подію відвідають такі зірки як Франциско Гомес, Олена Підгрушна, Олена Овчінникова, Володимир Рекша, Валерій Гончаров, Олександр Крикун, Інна Осипенко-Радомська та інші. У зв’язку із ситуацією в країні, організатори презентують не лише спортивне різноманіття міських секцій, а й розкажуть як можна захистити себе і своїх близьким під час військової небезпеки. Допомагатимуть в цьому понад десяток бойових федерацій, а також спортсмени, які не словом, а ділом підтримують наших солдат в Сході. Захід відбудеться 25-27 вересня в приміщення спорткомплексу «Динамо», що на вул. Вітовського, 51.

Генеральні партнери львівського Ярмарку спорту – фармацевтична корпорація «Артеріум»та ТМ «Квас Тарас»

Медіа-партнери: інформаційний портал «Галичина Спортивна» galsports.com, Канал новин 24, ТРК Люкс, ІА zaxid.net

Деталі – за тел. 063-17-43-758 або за посиланням http://samopomich.org/yarmarok_sportu

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: