Турецькі збори: до кінця... і ще трохи

17 лютого 12:00
Переглядів: 127
Карпати

Як відомо, у середу на «Карпати» чекатиме серйозний матч-дей. Зранку, в 11:00 «зелено-білі» гратимуть проти казахського «Кизил-жару», а о 17:00 розпочнуть матч проти данського «Нордшелланда». Відповідно, вівторкові тренування відрізнялися від звичайного режиму. 

Команда була розділена на дві групи, кожна з яких працювала або зранку, або ввечері. При цьому заняття несли в собі ідентичний характер. «Зелено-білі» проводили на полі тактичну роботу, хоча перед цим встигли трішки розім’ятися, зокрема, пограли в умовне регбі «на інтерес». Хто програв – той був змушений виконувати традиційні відтискання. 

Після завершення вечірнього тренування, кілька тренерів з персоналом розклали «квадрат», під єдиним прожектором. Але окрім них на полі залишилися ще троє гравців. Густаво Бланко-Лещук пробивав по воротах, хоч і не захищених, а Володимир Костевич з Ігорем Пластуном набивали у повітрі м’яча. 

«Фух, важко»
 – сказав центральний захисник, після чергової серії. «Якщо важко, то чому не йдете відпочивати?» – спитали у Пластуна. «Зараз має бути важко, щоб весною було легше» – відповів Ігор...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: