Турнір Андрея Шептицького набирає обертів

16 липня 11:46
Переглядів: 254
Андрей Шептицький

Турнір Андрея Шептицького набирає обертів

18 липня – перші чвертьфінальні матчі

15 липня на майданчику спорткомплексу «Медик» матчем між ФК «Оброшино» і спільною командою журналістів і підприємців «СПОРТИВКА Плюс» завершився груповий етап турніру з міні-футболу (футзалу), приурочений 150-річчю з дня народження митрополита Андрея Шептицького. Після цього поєдинку, у якому тріумфували гравці «Оброшино» на чолі з нев’янучим Євгеном Москвіним, сформувалися усі чвертьфінальні пари (по дві кращі команди – з кожної із чотирьох груп).

Отож, у суботу, 18 липня, на майданчику ФК «Львів», що на Стрийській, 195, о 10-й годині ранку зустрінуться – переможець групи «А» «Карпати» та друга команда групи «Б» «Знесіння». Після завершення цієї гри на той же майданчик 18 липня вийдуть гравці іншої чвертьфінальної пари – переможець групи «Б» ФК «Львів» та друга команда групи «А» ЦНВ ім. Шептицького.

Ще два чвертьфінальні матчі відбудуться у понеділок, 20 липня, на майданчику будівельної компанії ТВД (вул. Луганська, 18): о 19-й годині силами поміряються ФК «Оброшино» і «Фенікс-Стефано» (Підмонастир). Після цієї пари на тому ж майданчику путівку у півфінал виборюватимуть гравці «ТВД» і «Колос-Святий Юр».

Отож, як бачимо, турнір Андрея Шептицького набирає обертів і уже вийшов на стадію плей-оф. На цьому етапі команди не мають права на помилку, а відтак – зростає ціна кожної помилки, що, безумовно, приваблює глядачів, які під час матчів групового етапу стали свідками неймовірних забитих м’ячів на різні футбольні смаки.

Роман ЦЮНЯК

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: